reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie AMH w mlodym wieku a stymulacja owulacji

IZABELA 1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2022
Postów
206
Witajcie,
Moje AMH w 06.2022 wynosilo 2.320ng/ml dla mojego wieku wowczas 31 lat. Natomiast teraz po 2 latach w wieku 33 lat wynosi juz tylko 0.74ng/ml. Jestem przerazona tak gwaltownym spadkiem. Przyzylam duzo stresu w ostatnich 4 latach zycia w walce co ciaze - 3 poronienia. Mam tez problemy immunologiczne, ktore byly najprawdopodobniej przyczyna utraty ciaz i zazywam leki. Natomiast na ponowne zajscie w ciaze lekarz zaleca stymulacje owulacji nawet pomimo ze mam swoje owulacje, choc trafiaja sie tez cykle bezowulacyjne. Strasznie sie boje ze stymulacja moze jeszcze tylko przeyspieszyc utrate jajeczek. Czy ktos ma jaks wiedze oparta na swoim doswiadczeniu i moze potwierdzic jak to jest z ta stymulacja owulacji i jej wplywem na AMH? Moj lekarz ani nie zanegowal ani nie potwierdzil tego pytania zostawiajac je bez odpowiedzi. Bardzo dziekuje za wszelkie opinie. Dodam, ze miesiaczki wystepuja regularnie co 25-27 dni (cykle sie nieco skrocily) i sa skape.
 
reklama
Do góry