reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

mi sie to akurat nie sprawdzilo, wlasnie przez to ze wyczytalam ze ok, 1000 ma byc zarodek strasznie sie nastresowalam, bo u mnie było tylko "coś" niesprecyzowane i lekarz straszyl ze pewnie puste jajo i czekac na poronienie.. wszystko bylo widoczne dopiero pod koniec 7 tyg. Pamietaj ze przyrost bety jest indywidualny i nie zawsze wszystko wyglada jak w ksiazkach piszą :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny u mnie ten sam problem , przyrost bety ok 20% co 48h, według OM to poczatek 7 tyg, w zeszlym tyg bylam na usg bylo widac zarodeklekarz powiedzial ze male rozmiary ale trzeba poczekać, ide teraz we wtorek.... boje sie bardzo bo beta roznie po malu a malo kto mial taki przypadek......
 
Moja beta w 6-7 tygodniu wynosila 29030 po 6 dniach wzrosla do 71684 kalkulator wskazuje, ze przyrost jest zbyt niski. Lekarz widzial tylko pecherzyk ciazowy a w nim pecherzyk zoltkowy zarodka brak. Martwie sie, ze to bedzie puste jajeczko
 
Kurczę moje wyniki to wogole są dziwne .. co wy o tym sądzicie ?? Chyba nie wytrzymam do środy Czy powinnam sie martwić ???
Mam 39 lat i serio bardzo pragnęłam takiej świadomej i ostatniej ciąży ...
 
Jak na moje przyrost jest ok [emoji4]
Ps. Przytnij zdjęcie żeby nie było widać danych osobowych [emoji6]
 
reklama
Dziś zrobiłam kolejne bthcg bo nie było widać nic oprócz pęcherzyka i żółtka ... ani niby w 5 tc i 6dni to normalne , mam być w czwartek jeszcze raz. Wiec dziś zrobiłam beta i idzie w gore to chyba jest wszystko Ok ?
 

Załączniki

  • IMG_3430.PNG
    IMG_3430.PNG
    41,4 KB · Wyświetleń: 8 151
Do góry