reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

reklama
Cześć od tego cyklu zaczęliśmy starać sie z mężem o dziecko. Generalnie dość solidnie próbowaliśmy w okresie owulacji. Przez kilka następnych dni czułam ból w podbrzuszu (tak jak przy okresie tylko słabszy) i czułam sie zmęczona. Chciałam zapytać Was kiedy najlepiej zrobić test aby był wiarygodny? Na teście piszę, że wykrywa ciąże juz 6 dniową.
Z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkie starające się pary :)

Pinacolada
 
Pinacolada tak naprawdę to chyba nie ma jednej odpowiedzi na Twoje pytanie.. wszystko zalezy od testu, jego czułości i tego jaki poziom hcg jest w Twoim organizmie... u mnie jak testowałam różnymi testami, krolepkowymi i strumieniowymi, jedne pokazywały jedną I, inne II słabe... a beta hcg z krwi potwierdziła ciążę
Ja bym spróbowała 3-4 dni po terminie planowanej @ dwoma różnymi testami... ale jeśli masz podejrzenia to może warto zrobić betkę z krwi :tak:
 
Ahhaaaa.. zapomniałam się przywitać :baffled::-p
Witajcie dziewczyny, my tez od tego cyklu postanowiliśmy próbować, mam za sobą jedno nieudane podejście w styczniu (poronienie samoistne) ale teraz jestem dobrej myśli i mam nadzieję, ze wszystko się dobrze ułozy.... ;-)
pozdrowienia dla wszystkich starających
 
Witam was kochane staraczki:-) Dopiero zaczynamy nasze starania, ale jestem dobrej myśli bo pozytywne nastawienie to połowa sukcesu;-) No nie? Trzymam za was dziewczynki kciuki powodzenia, życzę szybciutko 2 kreseczek;-)
 
cześć my od tego cyklu a dokładnie sobota i niedziela zaczynamy też się starać intensywnie! wczoraj byłam na usg i wte dni właśnie przypada mi owulejszyn więc pani doktor powiedziala do roboty:-D i tez jestem dobrej myśli
 
Witam Was dziewuszki:-) Jestem tu nowa i dołączam do grona staraczek. Aktualnie z niecierpliwością czekam na dzień kiedy będę mogła wykonać test. Choć powiem wam że na tej całej rosyjskiej stronie kwadracik zmienił kolor na czerwony:laugh2: ale to jakieś takie bajery nie uwierzę(swoja droga ciekawe na czym to ma polegać:confused: ) póki nie zobaczę kreseczek na normalnym teście.
Życzę Wam szczęścia i oby i mi się udało:rolleyes2:
 
:-D ale się uśmiałam zrobiłam sobie test z kwadracikiem dodam że w chwili obecnej jestem w 30 tc a moja dziedzinka szaleje w środku i wyszedł kolor niebieski bzdura na resorach.
z góry przepraszm jeśłi powielam jakies linki :)

SUWACZKI ciążowe i nie tylko :)
daisypath
youngnutrition
babybrabbel
pregnancyandbaby
ticker-oase
oneintheoven
lafemmebonita
tik-tak
szipszop
waszslub
surebaby
3fatchicks
siggiez
tubal-reversal
justmommies
theparentclub
blackheartedwolf

KALKULATORY
który tydzień?
kiedy owulacja, kiedy robić test
poród, spalanie kalorii
kalendarz intymny i inne
kiedy zajść w ciążę
internetowy test ciążowy ;) - (należy przyłożyć kciuk do zielonego okienka i trzymac 1-2 min. jesli kwadrat zabrwi sie na czerowono, na 95% jesteś w ciąży, jeśli na niebiesko - nie jesteś w ciąży)

KALENDARZ CIĄŻY
Pregnancy Calendar
kalendarz ciązy
ciąża tydzień po tygodniu

ABC CIĄŻY
przykładowe wykresy ciążowe
zestawienie porównawcze niektórych testów ciążowych
testy ciążowe
jeszcze raz o testach ciązowych
wszystko o ciąży
poradnik rodzinny
dzieci
twoje 9 miesięcy
prawidłowo wykonane USG

NIEPŁODNOŚĆ I WSPOMAGANIE ROZRODU
niepłodność żeńska
niepłodność
niepłodność
rozpoznawanie niepłodności
diagnostyka niepłodności kobiecej
HSG
Naturalne sposoby wspomagania plodnosci
kiedy ciąża nie nadchodzi...

MODNA MAMA
ma-ma
mama-dama
happymum
ciążowe ubrania na allegro

FIZJOLOGIA CYKLU MIESIĄCZKOWEGO
endokrynologia cyklu
Normalny cykl płodny

KOBIETA INTYMNA
kobieta intymna
piersi
samobadanie piersi

LEKI OD A DO Z

TAJEMNICE PLEMNIKÓW
o plemnikach
domowy test płodności dla mężczyzn
niepłodność męska-przyczyny, badania, leczenie

NOWORODEK
poradnik rodzinny
szczepienia

RÓŻNE - NIE NA TEMAT :)
darmowe, legalne programy komputerowe
mapa warszawy
pomysł na prezent ;)
emotki
banery
zdjęcia dzieci :)
 
Witam czy mowiłam wam juz ze testowałam
icon10.gif
i wypatrzyłam dwie krechy wyraznie widoczne :)
icon12.gif
jestem taka szczesliwa trzymam kciukole za was do usłyszenia pozdrawiam Buziaczki
icon10.gif
śmiech
gratuluję z całego serducha:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dołączam do was. Stety albo niestety.
Gratuluję wszystkim którym już się udało. A nas kochane też sie uda, musimy uzbroić się w cierpliwość. Głowa do góry.
 
Do góry