reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nietypowy maluch!! POMOCY!

Witaj,
1. Myślę że ulewanie powinno mu niedługo minąć, mój syncio miał 4,5 - 5 mcy jak zaczął tak porządnie ulewać. Karmiłam mlekiem NAN i przeszłam na NAN BL( w puszce) jest droższe, ale czatuje na wszelakie promocje. Rossmann, czasem Real. Ok 6-7 mca przestał ulewac - nie wiem czy to mleko czy układ pokarmowy po prostu dojrzał, jednakże mleko NAN w puszce pozostało. Jestem z niego zadowolona. Spróbuj zmienić mleko.
2. My też nieliśmy taki okres, ok miesiąca - tyle że sytuacja była odwrotna, mały chciał jesć tylko ode mnie, natomiast mąż był niepożądany ;) Niech mąż zaczyna go karmić (jak jesteście razem), a później Ty przejmuj butelkę, a mąż niech leży chwile obok, następnie niech wyjdzie z pokoju po chwili - nam pomoglo. Nie wiem co mam Ci jeszcze poradzić, może podawaj mleko podczas drzemek w ciągu dnia - na śpiocha (przeciez śpi w ciągu dnia) ja czesto dokarmiam tak małego.
Pozdrawiam
 
reklama
Olaolatm,nie czytalam od poczatku.Ale czy jak karmi twoj mąż to synek jje normalnie??
Jak ma prawidlową wagę to moze rzeczywiscie poczekaj az zglodnieje.
A moze poprostu zmien mleczko,moze mu nie pasuje lub nie smakuje NAN.
Mam podobny problem ze swoja Ewą tylko ze ona poprostu apetytu nie ma.Lekarz kazala podawac jej sinlac,to produkt bezglutenowy i bardzo dzieciom smakuje i pobudza apetyt.Dodawac mozna go do wszystkiego,nawet do sloiczkow.Jak ewie podaje to zaczela z apetytem slioczki zajadac a bez sinlaca nie chce.Pozatym mleka tez nie chce,od nikogo,a sinlac wcina z apetytem.

Moja rada jest poprostu taka,jezeli od meza jje normalnie to przeglodz go.Jezeli tez marudzi przy jedzeniu to moze kup mu ten sinlac.
 
mam pomysł ale może się uda, może spróbuj wziąć od męża sweter, który nim pachnie i włóż, może dziecko wtedy będzie jadło. jeżeli dziecko jest aż tak przywyczajone do karmienia przez tatusia. może to jakoś pomoże. spróbować nie zaszkodzi
 
Do góry