reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidłowy kształt pęcherzyka ciążowego?

Dzisiaj wyglądało to tak jak na zdjęciu. Lekarka powiedziała że to prawdopodobnie puste jajo, bo ten pęcherzyk żółtkowy jest niewyraźny, niby go zmierzyła ale to nie jest tak jak powinno być, no i nie ma echa zarodka. Właściwie to już chciała mi dawać skierowanie do szpitala ale stwierdziła że można poczekać jeszcze tydzień dla pewności. Więc już właściwie się mentalnie przygotowuje na poronienie.
 

Załączniki

  • IMG_20211025_215420.jpg
    IMG_20211025_215420.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 338
reklama
Dzisiaj wyglądało to tak jak na zdjęciu. Lekarka powiedziała że to prawdopodobnie puste jajo, bo ten pęcherzyk żółtkowy jest niewyraźny, niby go zmierzyła ale to nie jest tak jak powinno być, no i nie ma echa zarodka. Właściwie to już chciała mi dawać skierowanie do szpitala ale stwierdziła że można poczekać jeszcze tydzień dla pewności. Więc już właściwie się mentalnie przygotowuje na poronienie.
Jeżeli jest zarys pęcherzyka żółtkowego to nie jest to puste jajo. Na tym zdjęciu pęcherzyk już nie wygląda tak źle. Więc nadzieja jeszcze jest. Poczekaj ten tydzień i wtedy się okaże.
 
Dzisiaj wyglądało to tak jak na zdjęciu. Lekarka powiedziała że to prawdopodobnie puste jajo, bo ten pęcherzyk żółtkowy jest niewyraźny, niby go zmierzyła ale to nie jest tak jak powinno być, no i nie ma echa zarodka. Właściwie to już chciała mi dawać skierowanie do szpitala ale stwierdziła że można poczekać jeszcze tydzień dla pewności. Więc już właściwie się mentalnie przygotowuje na poronienie.
Jeszcze może być dobrze, bądź dobrej myśli.
 
To mój nieprawidłowy pęcherzyk w 6tc z którego nic nie będzie, dzis ten pęcherzyk ma już prawie 7lat. ❤
 

Załączniki

  • Screenshot_20211025-221546_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211025-221546_Samsung Internet.jpg
    304,9 KB · Wyświetleń: 586
Dalsza część mojej historii wygląda tak że dzisiaj byłam na wizycie i jest zarodek z bijącym serduszkiem! Prawie spadłam z fotela jak to zobaczyłam! Ciąża jest tydzień młodsza niż wynika z terminu miesiączki ale lekarz mówi że na ten moment jest wszystko okej. Mam nadzieję że tak już pozostanie.
 
Dalsza część mojej historii wygląda tak że dzisiaj byłam na wizycie i jest zarodek z bijącym serduszkiem! Prawie spadłam z fotela jak to zobaczyłam! Ciąża jest tydzień młodsza niż wynika z terminu miesiączki ale lekarz mówi że na ten moment jest wszystko okej. Mam nadzieję że tak już pozostanie.
Wspaniałą wiadomość gratuluję ❤
 
Witam serdecznie załączam wczorajsze usg 4t5d pecherzyk ciazowy ma nieregularny kształt. Czy któraś z Was miała podbnie? Jak skoczyła się Wasza historia??
20220830_203942.jpg
 
Hej :)
Jestem w takiej samej sytuacji obecnie jak Lajlka123, dokładnie taki sam kształt pęcherzyka i słabo widoczny pęcherzyk żółtkowy, niby 7 tydzien+3 z miesiączki. Też dostałam skierowanie, ale mam poczekać jeszcze tydzień :(
 
reklama
Witam serdecznie załączam wczorajsze usg 4t5d pecherzyk ciazowy ma nieregularny kształt. Czy któraś z Was miała podbnie? Jak skoczyła się Wasza historia??
Zobacz załącznik 1438569
Hej. Jestem w 6d6 ciąży również mam bardzo nieregularny kształt pęcherzyka ciążowego. Tydzień temu byłam u lekarza z krwawieniem. Diagnoza poronienie zagrażające, leki i leżenie. Serduszko bije, więc jest nadzieja, ale bardzo się martwię bo większość podobnych opisanych sytuacji nie kończyła się dobrze.
 
Do góry