reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy dzień przed miesiączką

Kochane powiedzcie, bo na wizytę u lekarza jest chyba jeszcze za wcześnie, dzisiaj rano miałam taki lekko brązowy śluz, teraz jak dotknę papierem to ten śluz tez nie jest jakiś Jasło kremowy, tylko taki beżowy, czy to normalne?
 
reklama
Kochane powiedzcie, bo na wizytę u lekarza jest chyba jeszcze za wcześnie, dzisiaj rano miałam taki lekko brązowy śluz, teraz jak dotknę papierem to ten śluz tez nie jest jakiś Jasło kremowy, tylko taki beżowy, czy to normalne?

Generalnie, żadne plamienie w ciąży nie jest spoko. Może świadczyć np. o niskim progesteronie. USG przy tak niskiej becie nic nie powie, lekarz też nie wiele tzn. najlepiej zrób bętę i progesteron. Jeżeli będzie za niski to może trzeba go brać. Można się też oszczędzać. Ale może to być po prostu ciąża biochemiczna.

Ja mam podobną sytuację - w czwartek pozytywny test i beta, wieczorem plamienie, które trwa do dzisiaj ale u mnie beta wzrosła o 244% (min. to 66%) i progesteron wysoki. Ciężko powiedzieć skąd te plamienie bo na USG jeszcze nic nie widać. Także nie pozostaje nic innego, jak wierzyć że będzie okej i czekać na kolejne USG
 
Powtórzę jutro betę, jeżeli wzrosła od ostatniej, to jest szansa, ze nie jest to ciąża biochemiczna? Dziś jest 38 dc, i jest to już chyba za późno implantację?
 
Powtórzę jutro betę, jeżeli wzrosła od ostatniej, to jest szansa, ze nie jest to ciąża biochemiczna? Dziś jest 38 dc, i jest to już chyba za późno implantację?

Najpierw jest implantacja, potem wzrasta beta więc to na pewno nie to.
Jeżeli nie zbadasz progesteronu to ciężko powiedzieć bo beta może być okej ale progesteron za niski
 
Przepraszam, że zawracam wam głowę, ale już sama nie wiem co mam myśleć, to dzisiejsza beta. Czy to nie jest za mały przyrost?
 
Nie dodał się chyba załącznik
 

Załączniki

  • 4AEFC641-8603-48C3-B152-80983F215CD8.png
    4AEFC641-8603-48C3-B152-80983F215CD8.png
    68,8 KB · Wyświetleń: 1 399
Tak, tylko te plamienie to było takie minimalne, dzisiaj rano tez takie lekko kawowe było, ale jak dotknęłam papierem, a tak nic nie ma, co powinnam dalej robić? Jeżeli ten przyrost jest za mały?
 
Tak, tylko te plamienie to było takie minimalne, dzisiaj rano tez takie lekko kawowe było, ale jak dotknęłam papierem, a tak nic nie ma, co powinnam dalej robić? Jeżeli ten przyrost jest za mały?

Powinnaś skontaktować się z lekarzem. Ponieważ beta źle, ale jednak rośnie trzeba trzymać rękę na pulsie bo może to być w najgorszym przypadku ciąża pozamaciczna.
 
reklama
Do góry