reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawracające infekcje intymne

Kaktus90644

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2020
Postów
32
Witajcie

Mam problem z nawracającymi infekcjami intymnymi… Brałam Gynalgin, Macmiror, po leczeniu stopień III czystości. Wtedy przepisano mi betadine, po dwóch tygodniach leczenia, 3 dni później zrobiłam wymaz i cytologię - wszystko było ok. Niestety tydzień później znowu III stopień: bakterie gram ujemne dość liczne, pałeczki kwasu liczne, leukocyty liczne, nabłonki liczne… miała któraś podobną sytuacje? Zły stopień czystości a wymaz i cytologia w porządku? :( czuje się dobrze, upławów już brak
 
reklama
Bielizna luźna, bawełniana. Wkładki też nie są dobrym pomysłem. Jeszcze ważne czym się myjesz. Ogranicz cukier ile się da.
 
Witajcie

Mam problem z nawracającymi infekcjami intymnymi… Brałam Gynalgin, Macmiror, po leczeniu stopień III czystości. Wtedy przepisano mi betadine, po dwóch tygodniach leczenia, 3 dni później zrobiłam wymaz i cytologię - wszystko było ok. Niestety tydzień później znowu III stopień: bakterie gram ujemne dość liczne, pałeczki kwasu liczne, leukocyty liczne, nabłonki liczne… miała któraś podobną sytuacje? Zły stopień czystości a wymaz i cytologia w porządku? :( czuje się dobrze, upławów już brak
Kaktus bielizna tylko bawełniana, staraj sie jak najwięcej wietrzyć miejsca intymne, czyli chodzić bez bielizny w sukience, czy spódnicy po domu. Podmywaj się szarym mydłem. Tylko nie przesadzaj z myślami z dodatkiem srebra. Jedz mnostwo kiszonek, bierz przez dłuższy czas probiotyk ginekologiczny od 3-6 miesięcy. Zacznij od dawki leczniczej a potem kontynuuj profilaktyczna. I staraj się podcięta po wypróżnieniu w kierunku do odbytu, a najlepiej po stolcu myj od razu. Tyle pamiętam.
 
Kaktus bielizna tylko bawełniana, staraj sie jak najwięcej wietrzyć miejsca intymne, czyli chodzić bez bielizny w sukience, czy spódnicy po domu. Podmywaj się szarym mydłem. Tylko nie przesadzaj z myślami z dodatkiem srebra. Jedz mnostwo kiszonek, bierz przez dłuższy czas probiotyk ginekologiczny od 3-6 miesięcy. Zacznij od dawki leczniczej a potem kontynuuj profilaktyczna. I staraj się podcięta po wypróżnieniu w kierunku do odbytu, a najlepiej po stolcu myj od razu. Tyle pamiętam.
Tak właśnie staram się robić, zero stringów, prasowanie bielizny. :(
 
reklama
Właśnie otrzymałam wynik posiewu z pochwy - ujemny. Objawy występują a z badań nic nie wychodzi… macie jakieś pomysły?
 
Do góry