reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
kochana 1 to koszmar na poczatku smakowalo mi jak piwo wymieszane z perfumami lub plynem do kapieli lawendowym teraz juz mi smakuje ...nie nastawiam sie na fasolke niestety
 
reklama
kochana 1 to koszmar na poczatku smakowalo mi jak piwo wymieszane z perfumami lub plynem do kapieli lawendowym teraz juz mi smakuje ...nie nastawiam sie na fasolke niestety
no ja tez iolka pije juz 17 dni i pierwszy raz taki zapach poczulam od nich no ale cos a ty kochana moze potem 3 sprobojesz jak 1 skonczysz...duzo kobietek tak robi i zachodzi najpierw sobie wszystko normuje 1 a potem zachodzi z 3
 
zajączek nie mierzę robiłam i to kiedyś i było ok a teraz nie wiem może za dużo przeżyć i się skumulowało wszystko i dlatego tak wyszło
 
Cześć Dziewczyny
Witam się w ten poniedziałkowy smutny dzień...
kochane mam pytanie do pan pijacych nr 3 czy wam te ziolka smierdza??????kurcze mi suche pachcna lubie zapach ziol i wogole jak je zawsze pilam to wszystko ok a jak przed chwila je zalalam i sie nad nimi nachylilam i wachnelam to az mnie odrzucilo ......kurde i niewiem czy moze w dzisiejszel luzeczce przewazylo jakies ziolo ktore dalo taki zapach czy te ziola zapach mnienily a moze one smierdza rzeczywiscie...jutro tez sie sztachne teraz juz niemam odwagi bo na sama mysl juz mnie mdli wrrrr...
MNie te zioła też szczególnie nie pachną... W ogóle wiem że sa dziewczyny którym smakują, ale mi średnio. Czesem mam odruch wymiotny, ale ja w ogóle jestem dziwnym przypadkiem - dla mnie wypicie np. coldrexu to przejscie na maksa:)

zajączek nie mierzę robiłam i to kiedyś i było ok a teraz nie wiem może za dużo przeżyć i się skumulowało wszystko i dlatego tak wyszło
W sumie ja tez kiedyś zaczełam mierzyc - po dwóch cyklach odpuściłam teraz mierzę znowu - zdystanwowałam się już do tempki...
ja sie wpisuje do zaciazonych w 2 cyklu z ziolami :)
:))))))) MEGA GRATKI:))))))))) napisz troszkę więcej, daj jakieś wskazówki starającym się:)
dziewczyny mieszanka na drugą fazę cyklu to ta na progesteron?
Tak, ta sama... Ja miałam pić ale odpusciła. Jestem na lutce teraz. ...

ale u mnie raczej wielka qpa:( cycki napierdzielają jak zawsze po owu.:( ech...
 
ewka2412 testowalas juz ?? :)i co i co ?? 2 kreski prawda ?? :)

zajaczek ale jakie ?? :) pilam nr 3 bo od nich ladnie mi endo roslo a chyba clo mi bardziej na owu pomogl niz te ziola... chociaz mona myslec ze bez ziol moze i samo clo by nie pomoglo ?? a i tradycyjnie pupa w gorze :D
 
testowalam w sobote ale test nie byl robiony z porannego moczu , wczoraj juz w srodku brunatnie dzis na zewnatrz jeszcze cisza na wkladce jedna bezowa kropelka....pewnie wieczorem sie zjawi lajza:((( i zaczne 19 cykl
juz nie mam sily walczyc....wszystkie dziewczyny z otoczenia fasolkuja a ja.....;( przepraszam za te moje smety
 
reklama
nie napewno nie fasolek
jejku wyc mi sie chce mi sie chyba nigdy nie uda....normalnie non stop mam lzy w oczach nie wsluchiwalam sie w swoje cialo , nie nakrecalam ...coraz bardziej mnie podbrzusze boli
 
Ostatnia edycja:
Do góry