reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Buba to ładniutko mała waży, a z tym terminem to niezle poczyniasz, obys wytrwała moja droga i tak dziwi mnie to jak w takim natłoku spraw u Ciebie jest wszytsko w porzadku, ale tylko sie cieszyc :)

busia musi byc dobrze, co mowia lekarze? wiadomo czym to jest spowodowane?

eli hohoho jaka laseczka, no pieknie, a brzuszek sporawy juz :)

Julisia Ty nasza nastolatko ślicznie :)
 
Buba to ładniutko mała waży, a z tym terminem to niezle poczyniasz, obys wytrwała moja droga i tak dziwi mnie to jak w takim natłoku spraw u Ciebie jest wszytsko w porzadku, ale tylko sie cieszyc :)

busia musi byc dobrze, co mowia lekarze? wiadomo czym to jest spowodowane?

eli hohoho jaka laseczka, no pieknie, a brzuszek sporawy juz :)

Julisia Ty nasza nastolatko ślicznie :)

Dolga- też się dziwię że u mnie wszystko pozamykane. Szyjka 4 cm beton. Łożysko pierwsza klasa i wody idealne. Mam nadzieję że do tego 40 wytrzymam :) może dlatego mój organizm pierwsze 5 miesięcy kazał mi leżeć zwalając z nóg a teraz pozwala nadgonić stracony czas ;) oby!

Busia- trzymam kciuki, będzie dobrze!!!

Eli - piękny brzucholek i właścicielka też!

Julisia - wow! Lasemcja z Ciebie!
 
Dzięki dziewczyn za słowa wsparcia, dostałam dzisiaj zastrzyk na płucka małej na wszelki wypadek, na Usg okazało się że przybrała od zeszłego tygodnia jakieś 150- 200 gram ale to nadal nie pokrywa się z tygodniami ciąży, jest różnica jakiś 2-3 tygodnia zobaczymy jak będzie jutro i jak badania, dziewczyny piękne brzuszki,pozdrawiam
 
Kornelcia - ja pierwszy termin mam na 14.10, a później mi wyszedł 9.10, ale moja dr tez mówiła żebym się trzymała tego 14ego, bo podobno ta pierwsza miara jest najważniejsza. Dla mnie to lepiej, bo będę miała więcej czasu dla siebie i mieszkania . Jeśli chodzi o Chodakowską to pewnie też os Skalpela zacznę, a później po kolei, Skalpel 2, Turbo spalanie, Killer, Skalpel Wyzwanie, Turbo wyzwanie, Secret i mieszanko wszystkiego razem z Angeliką Pióro, bo ona tez ma fajne ćwiczenia na czas zaraz po połogu.

Eli, Julisia - cudownie wyglądacie :-)
 
Busia, kurczę, to dziwne. U mnie ostatnio różnica była chyba 10 dni i lekarz nie widział w tym problemu... Troszkę mnie przestraszyłas, bo moje dziecko przez 3 tygodnie przybrało niecałe 500 gram... [emoji20][emoji15]

Julisia, no właśnie miałam pisać, że cudowna wanna. Posiedziałabym! [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry