reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
32tc5d
Widzę jak mi już twarz spuchła :-O
 

Załączniki

  • 1440064612273.jpg
    1440064612273.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 121
ja po cc miałam zastrzyki w brzuch przeciw zakrzepowe przez 7 dni, rodziłam w państwowym szpitalu

paulka ale to może wiązało się z tym, że dużo leżałaś? czy tak po prostu Ci dali na wyjście?

Doris - tak jak pisze Buba - Clexane jest bardzo dobry, robisz sobie zastrzyk w brzuch, w fałdę skórną. Jak leżałam na patologii to nikt nie kazał pani z nadciśnieniem mieć własne strzykawki i leki, położne same jej przynosiły ten Clexane. Pogadaj z ginem.
Ja robiłam sobie takie jak złamałam nogę. Teraz się zastanawiam czy nie będę sobie sama robiła jeśli nikogo w szpitalu to nie interesuje. Rozumiem, ze oni robią badania przed i sprawdzają czas krzepnięcia ale mimo wszystko przy cc jest ryzyko zatoru i wolałabym się zabezpieczyć.
 
Buba ej Ty to chyba ścieme walisz z ta ciąża ;p nie no żarcik, super wyglądasz :) a pokaż się bokiem :)

Wirginia śliczny brzuszek :) i jakie ładne pazurki!

Ladyk super! :)

Doris ślicznie wyglądasz! Mega kwitnaco! A brzuszek bardzo zgrabny!
 
Ile brzuchow ciążowych :o Sysia tobie chyba nie rośnie jakoś szybko?? wirginia ja też się nacieszam pazurkami zanim młodzież się wykluje ,) Lady Po tobie.można poznać bliźniaki ;)) doris ładny brzuszek. ile masz kg na pulsie??
 
reklama
Do góry