reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy :)

Ja tez jescze nic nie kupiłam.
Jedyne co posiadam to wózek i łóżeczko jescze po synu.
I w ogóle to uświadomiłam sobie ze on był majowy teraz luty i to całkiem inna garderoba jednak.. Mam nadzieje ze ogarnę;)
 
reklama
Dziewczyny, czy uzywalyscie wózki z espiro lub baby design? Macie o nich jakaś opinie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Espiro ma moja siostra. Juz drugie dziecko w nim i nie narzeka. Fajnie się prowadzi.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
ja tez sie zastanawiam kiedy zaczac zakupy jako ze mieszkam za granicami naszego pieknego kraju, tu gdzie mieszkam ceny sa naprawde wysokie, mamcia moja ma nas odwiedzic w pazdzierniku i sie zastanawiam czy moze by mi cos juz nie przywiozla z pl nie wiem czy to nie za szybko wszystko.
 
Nigdy nie zamawiałam na alliexpres i tam się zakłada jakieś konto? A jak się płaci przelewem jak na allegro? I bank przelicza no tam jest w dolarach? Sorki za tyle pytań ale może też bym się na coś skusila ☺️ słyszałam że są tam fajne niedrogie rzeczy tylko przesyłka długo idzie☺️
 
reklama
Najlepiej sobie ściągnąć aplikacje na telefon, można ustawić język polski i nasza walutę, mniej więcej wiadomo ile się zapłaci, bo co bank to inaczej :) trzeba założyć konto, ja płacę kartą kredytową. Z przesyłką różnie, raz idzie niecałe 2 tygodnie a raz 5-6 tygodni.
 
Do góry