reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

No fajny, fajny, ale właśnie sobie uświadomiłam, że kupiłam chyba za mały bo 56 - to jest niby duże 56 żeby ciuszki weszły pod spód, bo to raczej gdzieś na przejazd tylko - w domu za ciepłe, ale chyba jednak pojadę wymienić na minimum 62, albo i 68 - co mówicie doświadczone już mamy?
 
reklama
Alka, ja bym wymieniła na 68, bo przecież na spacerki będziemy wychodzić w zimie dopiero jak dzieci będą miały ok. miesiąca, z tego co pamiętam, a jak urodzisz spore maleństwo to momentalnie będzie za mały. Moi synowie obydwaj mieli po 57 cm i ubranka rozmiar 56 nosili ok. 1 tygodnia. Wczoraj oglądałam te śpiworki są śliczne, ja jednak myślałam o innym, grubszym, ale były tylko białe, a wolałabym trochę ciemniejszy kolor
 
Alka - Jak już masz wymieniać to wymień na 62. Przecież to styczeń będzie, więc będziesz go uzywać od urodzenia. H&M ma duże te rozmiary. Jak miałam pajace z tej firmy dla małego na rozmiar 62 to on je nosił do 5-tego miesiąca. A te kombinezony to są przewidziane że będą zakładane na inne ubranka i są większe. Ja jak dla synka kupiłam kombinezon na 62 to jak go wsadziłam w niego jak miał miesiąc to nóżki kończyły mu się w miejscu gdzie był początek nogawek kombinezonu więc on w nim pływał. On się urodził pod koniec września i ten kombinezon mu gdzieś do końca lutego służył, a potem to już w kurteczce chodził bo cieplej było.
 
Alka cudny ten kombinezon i wogole cala kolekcja, wlasnie dzisiaj jade na mega zakupy do h&m, wszystko jest super i mozna kupowac na 56! Ale ten kombinezon moim zdaniem jest przeznaczony na wczesna jesien i wiosne (zreszta jest w kolekcji jesiennej) wiec ja kupie na 68, zeby byl na marzec. Bo na zime trzeba grubszy kupic a po domu to znowu on za cieply jest.....
Ja tak mysle......
 
Alka cudny ten kombinezon i wogole cala kolekcja, wlasnie dzisiaj jade na mega zakupy do h&m, wszystko jest super i mozna kupowac na 56! Ale ten kombinezon moim zdaniem jest przeznaczony na wczesna jesien i wiosne (zreszta jest w kolekcji jesiennej) wiec ja kupie na 68, zeby byl na marzec. Bo na zime trzeba grubszy kupic a po domu to znowu on za cieply jest.....
Ja tak mysle......

Pati, chyba zrobię podobnie jak Ty, ale czy rzeczywiście myślisz, że 68 bedzie ok, czy przypadkiem nie za duży?
Jak zauważyłyście napewno szyte są większe, z zalożeniem, że maluch jest jeszcze w coś ubrany. Czy nasze małe rzeczywiście tak wysszybko urosną w przeciągu 1,5-2 miesięcy. Jak myślicie?
 
Alka widze, że wpadłaś w szaleństwo zakupowe i nie możesz przestać:-) ja mam tak samo, kupię pewnie za dużo a i szwagierka mowi mi, ze ma wszystko odłozone po swoim synku ale mi ciągle coś wpada w oko:-) nie wiem czy to efekt tylu lat starań, że teraz wpadam w takie szaleństwo związane z moim Bartusiem
 
reklama
Alka H&M ma duze rozmiary, corka miala 68 cm w 5 miesiacu a kombinezon o rozmiarze 62 na nia smialo wchodzil mimo ciuchow pod spodem. Mialam taki sam, dostalam w prezencie po porodzie we wrzesniu a zaczelam go uzywac w polowie grudnia na 62 cm dokladnie i mala w nim plywala. Foto z 5 miesiaca.

Zobacz załącznik 384450
 
Do góry