reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

Ja wczoraj na usg to z dobre pół godziny się naoglądałam :) moja dzidzia cały czas się ruszała i zmieniała pozycje, zginała prostowała nóżki, przekręcała się i ruszała rączkami, spoglądała też co chwilkę w naszym kierunku i musieliśmy czekać aż ułoży profilem główkę ;) Jakbym miała usg w domu to bym chyba cały czas ją podglądała.
 
reklama
I ja mam wreszcie konkretne zdjęcia z usg genetycznego. Wszystko ok, na 70% chłopak.
 

Załączniki

  • 1456507389944.jpg
    1456507389944.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 147
  • 1456507403503.jpg
    1456507403503.jpg
    67 KB · Wyświetleń: 157
Jaka piękna łapka :-) cuuuuuuuudo :-)
Widziałaś siusiaka i jajka?
Prawda, że od razu to widać? :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Gabeee - nie widziałam jajek. Lekarka powiedziała, że chłopak i dziewczyna maja jakby tak samo na tym etapie. Jednemu i drugiemu coś sterczy. I teraz tak: chłopakowi sterczy bardziej w pionie, dziewczynce w poziomie. Więc tu szacuje, że chłopiec, bo bardziej w pionie jest. Dlatego 70%.
 
Gabeee - nie widziałam jajek. Lekarka powiedziała, że chłopak i dziewczyna maja jakby tak samo na tym etapie. Jednemu i drugiemu coś sterczy. I teraz tak: chłopakowi sterczy bardziej w pionie, dziewczynce w poziomie. Więc tu szacuje, że chłopiec, bo bardziej w pionie jest. Dlatego 70%.
Kurcze, że też moja nie zrobiła foty, byście zobaczyly jak ładnie u chłopców wszystko widać. Może się uda następnym razem.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
hej dziewczyny ja już po badaniach.

Lekarka przemiła, wyszła z gabinetu i zaprosiła całą nasza 3 sama od siebie.Zaczeła badania przez powłoki ale nasze bobo pokazało nam pupe;-) Kazała poskakać, nie pomogło to panów wyprosiła;-)
I niby wszystko ok ale wiem że są i lepsze wyniki:

CRL 6,16
NT 1,40
BPD 19,8 to mam zaznaczone poniżej normy
dectus 1,10

reszta opisu wg normy wszystko

wyliczone wg wieku

Trisomia 21 1;195
Trisomia 18 1: 471
Trisomia 13 1: 1478

ryzyko skorygowane po usg

Trisomia 21 1:974
Trisomia 18 1: 1426
Trisomia 13 1: 4728

Uwagi : Na podstawie badania USG nie stwierdzono podwyższonego ryzyka wystąpienia wystąpienia u płodu trisomii 21,18 i 13

Pani powiedziała że może widzi wargi ale głowy nie da ;-)




DSC_0021.JPG
DSC_0020.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0021.JPG
    DSC_0021.JPG
    126,4 KB · Wyświetleń: 533
  • DSC_0020.JPG
    DSC_0020.JPG
    133,4 KB · Wyświetleń: 532
reklama
Do góry