reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

dzięki dziewczyny ,mój też mi powiedział że warto wydać te pieniądze żeby zobaczyć czy wszystko ok
ostatnio zastanawiam się nad zakupem detektora tętna ,takiego jak ma położna , mogłabym sobie podsłuchiwać serduszko mojego serduszka :) ale jeszcze się nie zdecydowałam
 
reklama
Ania Sm - ja uzywalam takiego detektora, fajna sprawa ale przydatna od 14-16tc. Drogie to cos. Ja pozyczylam od kumepli. Potem mi doktor powiedzial ze wystarczy zwykly stetoskop i spokojnie mozna serducho uslyszec.

Ja taz mam wizyte 20.04:) bede wowczas w 11t1d:)
 
fajna sprawa ten detektor szczególnie dla takich osób jak ja, które się schizują, czy wszystko jest ok z fasolką wtedy to bym codziennie słuchała i byłabym spokojniejsza na pewno :)
 
zaglądałam ile ten detektor kosztuje PROMOCJA Detektor Tętna Płodu +Żel USG/F.VAT/Gw/CE (1528832176) - Aukcje internetowe Allegro 146zł z przesyłką dobre opinie na jego temat i sprzedającego, wiadomo są też droszcze po 400 zł, ale skoro ten też działa tylko nie ma wyświetlacza lcd to myśle ,że też jest fajny. Wiecie co chyba się sama na niego skuszę fajna sprawa, powiem mężowi żeby kupił mi na urodziny hehe. Myśle, że taka rzecz naprawdę uspokoja szczególnie w chwili kiedy matka myśli, że coś jest nie tak.
 
Tez na tym kiedys myslalam i tez sie zgadzam ze jest to fajna sprawa :-) Sprzet pomoze uspokoic mamuske kiedy bedzie sie zamartwiac o swoje malenstwo kiedy nie bedzie zbytnio ruchliwe zawsze mozna sobie podsluchac serducho babelka :-)
 
Ania Sm - ja uzywalam takiego detektora, fajna sprawa ale przydatna od 14-16tc. Drogie to cos. Ja pozyczylam od kumepli. Potem mi doktor powiedzial ze wystarczy zwykly stetoskop i spokojnie mozna serducho uslyszec.

Ja taz mam wizyte 20.04:) bede wowczas w 11t1d:)
u mnie lekarz używa stetoskopu ale wolałabym ten detektor i może go sobie kupie , zobacze jeszcze
stetoskop trzeba wiedzieć gdzie przyłożyć no i tylko jedna osoba słyszy , a detektor ma głośnik a niektóre nawet funkcję nagrywania ;)
 
No ale detektorem tez tetna trzeba poszukac:) no ale plus ze mozna nagrac bicie serca:) jaa uzywalam takiego bez wyswietlacza lcd i tez dal rade:) natomiast znw moze pozycze od kumpeli bo i tak w tym 16tc pewnie zaczne czuc ruchy juz;) zobaczymy:)
 
Kasiente to tak szybko można wyczuć ruchy dziecka w 16 tyg?? Ja myślałam, że conajmiej koło 20tyg, wiesz nigdy nie miałam okazji tego odczuć... Wiem, ze słyszenia, że zależy od dziecka u innych jest to szybciej u innych później... No i też wezmę kupię dekator już mówiłam mężowi, ale po 12tyg już chcę iść na wizytę, bo jak zwykle mam jakieś obawy, tak to już jest wystarczy, że nawet raz się poroni i już są schizy, a trzy to już chyba paranoja na tym punkcie. Ciężko jest naprawdę tak być w ciąży czas wleczę się masakrycznie każdy dzień to myśl, czy wszystko tam jest dobrze.
 
Ja ruchy czułam w 18TC :) Bylam zaskoczona, bo tez czytalam ze 20TC to standard.


andrzelika prowadzi ci dobry lekarz ktory zapewne poznal przyczyne poronien i dolozy wszelkich starań aby wszystko było ok :)
Spokój jest bardzo wązny dla ciężarnej mamy. W twoim przypadku ten detektor płodu na pewno jest świetnym pomysłem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ruchy czułam w 18TC :) Bylam zaskoczona, bo tez czytalam ze 20TC to standard.


andrzelika prowadzi ci dobry lekarz ktory zapewne poznal przyczyne poronien i dolozy wszelkich starań aby wszystko było ok :)
Spokój jest bardzo wązny dla ciężarnej mamy. W twoim przypadku ten detektor płodu na pewno jest świetnym pomysłem :-)

Nimfii na pewno go kupie tylko on jest od 12tyg, a ja i tak muszę zaczekać, aż dostanę chorobowe, bo trochę teraz mamy opłat :)
 
Do góry