reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Gratuluję wam waszych fasoleczek i bijących serduszek , poczytałam sobie wasze wizyty i przypomniałam sobie jakie wtedy sa dylematy i radości . Miło tak sobie powspominać .

Życzę Wam wszystkim pogodnych pełnych radości miesięcy w oczekiwaniu na kruszynkę . Pozdrawiam , grudniówka 2010 .
 
Ehh, ja jestem w 5 tygodniu ... a wizyte mam umówioną na 20 sierpien z powodu urlopu mojego gina :/
 
Ostatnia edycja:
Hmm.. tak czytam jak czesto macie wizyty i zaczynam sie zastanawiac.. ja piierwsza mialam w 5tygodniu i nastepny raz pani doktor kazala mi przyjsc w 12.. tylko ja mam tak rzadko wizyty?
 
Witam Was serdecznie.
My bylismy na wizycie w poniedziałek. Widzieliśmy bijące serduszko naszej Iskierki :-)

Niestety są też dość duże nieprawidłowości, i do końca nie wiadomo jak wszystko się ułoży... My jesteśmy dobrej myśli i wierzymy....
 
GRATULUJĘ potwierdzenia:-) wiem jak to jest, kiedy na monitorze zobaczy się takiego kruszka z serduszkiem, coś wspaniałego!

Szczególnie kiedy jest się po raz pierwszy w ciąży, a mój post z relacji z usg z początku jakoś nie widać eh..

Futrzakowa trzymam kciuki, kolejna wizyta z usg?

Ja czekam na kolejną wizytę jakoś 10 sierpnia, ale przedtem badania

Kurcze, jestem teraz na antybiotykach, kiedy najlepiej zrobić badania ?

myślę że badania najlepiej zrobić jak najbliżej wizyty u ginka

a ja byłam wczoraj i następna wizytę mam na 11 sierpnia :-D

pabella
- a chodzisz prywatnie czy z nfz?

mim
- na pewno wszystko będzie dobrze :* trzymam kciuki &&&&

lokata - jeśli to jest gin do którego masz zaufanie i u którego chcesz prowadzić ciążę to warto poczekać... ale jeśli nie to zawsze można znaleźć innego :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry