reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Hej dziewczyny, mam trochę dziwne pytanko: ostatnio na staniku mam tlustawe male plamki w miejscu brodawek, czy to możliwe że mam już przeciek mleczka? Może któras z was ma coś takiego?
 
No już po wizycie, generalnie bez zmian, główka nisko, wstawiona w kanał więc ok, ale rozwarcie tylko na jeden ciężko wchodzący palec, szyjka nie ruszyła od ostatniego razu i dalej ma ok. 2 cm. W dniu terminu (wtorek) mam się zgłosić do szpitala ale póki co tylko na badanie no chyba że coś się zmieni, ale to już zobaczymy jak będę na miejscu, wody na razie się nie zmniejszyły, jest ich mniej ale nie mniej niż było ostatnio, więc dalej będę wlewać w siebie spore ilości wody, kazała mi spać na lewym boku bo coś się macica tak ułożyła, że uciska mi tętnice i może powodować niedotlenienie. To by chyba było na tyle. Dzięki za wszystkie kciuki, chyba wytrzymam do powrotu męża.
 
reklama
Aneczka - ciesze się że ogólnie wszystko dobrze, z tym uciskiem macicy na tętnicę to tylko nieciekawie ale lewy boczek pójdzie w ruch i wszystko wróci do normy, Twojemu maluszkowi musi być bardzo dobrze w brzuszku skoro nie chce za szybko wychodzić ale obojętnie jak mu się tam mocno podoba wyjść w końcu musi :tak:
 
Do góry