reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
Magda nie wcześniej tylko pewnie jak się zacznie akcja porodowa , a z doświadczenia wiem że moje dzieci nie chcą usiedzieć do terminu więc chce wiedzieć czy pójdzie poród sn czy cc raczej
 
A ja zaspałam na badania, cóż, skoczę jutro :happy2:
Jeśli chodzi o TP u mnie na początku był 23.12 , pózniej już 21.12m a jakbym miała patrzeć na termin z miesiączki to rodziłabym 13.12 więc taki cuda :zawstydzona/y: Ogólnie nastawiam się, że od początku grudnia będę w pogotowiu :cool:
 
A ja zaspałam na badania, cóż, skoczę jutro :happy2:
Jeśli chodzi o TP u mnie na początku był 23.12 , pózniej już 21.12m a jakbym miała patrzeć na termin z miesiączki to rodziłabym 13.12 więc taki cuda :zawstydzona/y: Ogólnie nastawiam się, że od początku grudnia będę w pogotowiu :cool:

A na jakiej podstwaie masz wyznaczony TP ,jesli nie z @?
 
mi tez na podstawie wlk. płodu wychodzi inny TP ale mój gin liczy mi wg ostatniej @. A inne dziewczyny jak Wy macie liczone,bo juz glupieje. Z antkiem tez mialam liczone wg @.
 
U mnie synek jest mniejszy niz wynika z terminu miesiaczki. Ale co wizyte nadrabia wiec podejrzewam ze urodze troche wczesniej niz 21.12. :-)
 
Ulenka u mnie TP zawsze liczony z OM. Chłopaki byli dużo więksi niż wynikało z terminu i i tak liczyło się tylko OM. Według wszelkich pomiarów byli 2 tygodnie starsi ale tylko dlatego, że dużo ważyli i mierzyli. Rysiu urodził się 39t1d, a Edek 40t2d. Te pomiary są bardzo nieadekwatne dlatego, że prawidłowe jest zarówno dziecko urodzone z wagą 2,5 kg jak i 5 kg (w 40 tygodniu). TE pomiary usg są robione dla wagi 3-3,5 kg i wzrostu 56cm stąd różnice w pomiarach i dlatego ważniejszy jest termin liczony z OM, a dziecko przyjdzie na świat i tak wtedy kiedy będzie chciało a waga i wzrost nijak się do tego mają.
Co ciekawe chłopcy zawsze byli więksi a teraz dzieciątko mniejsze niż normy co może jednak wskazywać na dziewusię (tak się łudzę), a termin i tak lekarz bierze z OM bo z pomiarów 1,5 tygodnia różnicy jest.
 
reklama
Do góry