reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Gnidka super wieści :) i piękne księżniczki. Oby same dobre wieści były :) trzymam kciuki

Persea mąż pewnie dumny jak paw chodzi :)

Cherry super ze Laura jest Laura :)

Listę uzupełnie jak będę miała kiedy przęs kompa na dłużej zasiąść. A prży takiej pięknej pogodzie to wiecie ;) a jeszcze tż za 2 dni przyjeżdża wiec .... :D
 
Gnidka cieszę się, że w końcu jakieś pozytywne wieści. Oby tak zostało, trzymam za Was kciuki :)

Ja miałam dziś wizytę.... I jestem w ciężkim szoku.... jest siusiak :O jakoś w ogóle nie brałam pod uwagę, bo u mnie w rodzinie teraz same dziewczynki ;) no, ale najważniejsze, że u malucha wszystko w porządku.
Za miesiąc mam kolejne USG, to 18-22.

A tak w temacie, mój gin ma te uprawnienia, ale daje mi skierowania i chodzę również do niego na osobne wizyty ;) chyba dlatego, że tam lepszy sprzęt, albo wymagania się zmieniły, bo w pierwszej ciąży na wizycie mi badania robił. Tylko ja prowadzę ciążę w Medicover.
 
bellina witaj w gronie siusiaków:) kolejna hehe ja też byłam tak bardzo nastawiona na córkę, że nie mogło to do mnie dotrzeć dnia potrzebowałam:) ale teraz już taka dumna
Ja chodzę cały czas prywatnie ale teraz za półtora tyg idę pierwszy raz na nfz do szpitala i wtedy pewnie zleci mi dodatkowe badania tam w szpitalu, jestem spokojna.
 
reklama
Do góry