reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Ależ Wam zazdroszczę wchłonietych krwiakow i badań prenatalnych!

Ja tonie dość że nadal się z nim uzeram to prenatalne mam dopiero 14 kwietnia :(
 
Poziomki cuuudowna dzidzia :)

Justijestem na mojej apce w tel napisane jest że z końcem 13 tyg można głośno odetchnąć z ulgą ;)

Ruda,Magda86Poznań powodzenia,ja dziś też mam lekarza.

Virtuti odpoczywaj i bądź dobrej myśli :)
 
Lucky dzidzia wstyydliwa pokazac sie nie chce:)
Ja mam 24 lata, ale prenatalne miallam ze skierowaniem, poniewaz jestem po 2 poronieniach.
 
Ja już dzisiaj po wizycie. Z dzidzia wszystko dobrze, rośnie idealnie do wieku ciąży z OM.
Wyniki badań również ok, mam zlecone kolejne, oby tak dalej :)
Powodzenia pozostalym, które mają dziś wizyty, a ja idę myśleć nad badaniami prenatalnymi, bo lekarz kazał nam się zastanowić czy chcemy je robić, a że w grę wchodzą tylko prywatne, mamy nad czym się zastanawiać..
 
Hej. Ja po badaniach. Doczekałam sie. Termin sie przesunął o tydzien do przodu, bo podobno okaz wielki. Ponad 8 cm. Ja z dystansem podchodze do tych terminow ale jak tendencja sie utrzyma to trzeba bedzie wziac to pod uwage przy planowaniu cesarki. No i jest to o co zabiegał moj maz. Wielki siusiak ;) pani doktor powiedziala, ze bardzo dobrze widac płeć, na 90% chlopak.
 
reklama
Hej ja też po badaniach dzidziuś duży, przeziernosc niska, noska nie chciało pokazać. Także za tydzień powtarzamy usg. Wypielo się pupa i nic między nogami nie było widać, ale jak lekarz powiedział ze na poznanie płci za wcześnie ;-) tylko niestety nie dostałam zdjęcia usg, za tydzień będzie prywatnie wiec pewnie dostane :-)
 
Do góry