reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

No wlasnie tak do konca pewna nie jeste...jakis miesiac temu pokazalam jej zdjecie specjalnie od pana dra dla niej z buzia brata w 4ď. Zrobila oczy, pocalowala szybko odlozyla i tyle. Zapytala czy bedzie zawsze taki czy bedzie ladniejszy. Wytlumaczylam ze jeszcze rosnie i sie zmieni. Zapytalam czy chce wziac na pamiatke i pokazac w klasie powiedziala ze nie zebym ja schowala. Jakies 2 dni pozniej zapytala czy brat bedzie ladny i ze chcialaby zeby byl ladny bo inaczej beda sie z niego smiac a jej bedzie przykro. Zapytalam czemu mysli ze jest brzydki i czy chodzi o to zdjecie. Przytaknela. Wytlumaczylan ze przez brzuszek inaczej widac i ze brat bedzie nirmalnym roziwym bobaskiem po porodzie. Przyjela to z wyrazna ulga. Wiecej o tym nie rozmawialismy. Teraz vardzo chce isc ze mna na to usg. Odkad sluchala detektorem tetna u poloznej to tylko o tym mowi ze nie moze sie doczekac no i nie wiem. Zabralabym ja bo moj lekarz jest spoko i napewno by jej pozwolil byc. Ale nie wiem czy znow jej nie wystrasze. Nie chce by brat jej sie jawil jako brzydki stwor;) co byscie zrobily?
 
reklama
Na ostatnim usg corka byla z nami, ale siostra interesowala ja cale 2 minuty. W ogóle ostatnio zauwazylam, ze jakos mniej przezywa kwestie dzidziusia, tylko pyta kiedy się urodzi. W sumie ona jest jeszcze mala i dla niej to chyba takie troche abstrakcyjne, na tym usg to pewnie tez niewiele widzi ;)
Kitki ja bym zabrala jezeli chce iść.
 
Mój to by gabinet rozniósł co najwyżej :D
Kitki 7letbią dziewczynkę myślę że bym wzięła skoro sama chce bo żal by mi było odmówić, wytłumcazyłaś że to przez brzuch widok i o tym jej po prostu przypominaj :)
Aniu super że już w domku i że sytuacja opanowana :)
 
I ja już po wizycie. 28+ 4 tydzien i dzidzia waży już prawie 1300 g! A 3 tyg temu niecałe 800 g. Wszystko w porządku. Badania w normie.
Ja już 18 kg na plusie. Nie wiem jak to możliwe. Bo ani się nie objadam. Nie jem fast foodow nie zaglądam do lodówki po nocach :( no nic. W pierwszej ciąży też tak miałam. I szybko zlecialo po porodzie. Będę się modlić żeby i teraz tak było.
 
Ja tez po wizycie. Synuś prawie 800 g waży wiec podwoił swoją wagę. Lekarz włączył 4d i mogliśmy dobrze go obejrzeć. Najlepiej było rączki widać. Takie piękne malenkie dłonie. Była z nami córcia i mowi- mamusiu, on macha do mnie. Wie, że jestem jego siostrzyczka☺ wszystko jest ok tylko nadal musze brać Luteine. Następna wizyta 15.02.
 
reklama
Do góry