reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Ja już byłam na 2 usg i z żadnego nie mam wydruku na pamiątkę,zapomniałam poprosić,kolejnym razem jak będę to już będzie 10tydzień i nie odpusZczę [emoji6]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też dostałam skierowanie tylko na te tańsze badania, czyli: mocz, morfologię, tarczycę i kiłę. A na HIV, żółtaczkę, toksoplazmozę niestety poszły dwie stówy.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, w moczu wyszedł mi wynik erytrocytów: 50. Norma to do 30.
Czytałam, że to krwiomocz itp. Zastanawia mnie to, bo nie mam żadnych objawów i wszystko wydaje się być ok. Czy to możliwe, żeby środowa cytologia pozostawiła po sobie ślad w tej właśnie postaci na piątkowym badaniu (podobno mogłam plamić przez jakiś czas)?
Lekarza mam za dwa tygodnie, jeszcze dla pewności zrobię niedługo drugie badanie moczu.
 
Jeśli byłby krwiomocz to by bardzo bolało. Wiem jak moja corcia miala krwiomocz i bardzo płakała przy robieniu siusiu i w moczu byly widoczne odrobiny krwi. A wszystko dzięki jednej bakteri. Ecoli (nie wiem jak to sie piszę hehe)
 
reklama
Do góry