reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
NatkaPolka wygląda ślicznie! A tak jak pisały dziewczyny, nie zawsze brzuszek musi opaść więc nie ma się czym martwić [emoji4]

A ja zauwazylam "pierwsze" rozstępy [emoji1] Co prawda brzuch mi teraz tak rozpycha, ze mam uczucie jakby za chwilę miał pęknąć [emoji29]


1485930059-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzenka ja mimo, ze sama jestem w ciąży to jak widzę jakąś babeczkę z brzuszkiem to się strasznie rozczulam i dopiero po chwili dociera do mnie, ze ja wygladam podobnie [emoji1]

Drusia jak kazda przyszła mamusia, chociazby nie wiem jak nam te dzieci zabieraly urodę to ciążą dodaje uroku! [emoji4]
 
No właśnie! a pomimo tych niedogodności, X dodatkowych kg, mdłości, i różnych takich chcemy żeby dzidzia była cała i zdrowa, więc poświęcamy się na Maxa i zniesiemy wszystko! A rosnący brzuszek jest atutem. :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Moj mąż jak zaczął mi w końcu brzuszek rosnąć to był taki zadowolony, ze chodził po domu i non stop zacieszał, nie mógł się nim nacieszyć [emoji1] Teraz jak mnie obejmuje to jest taki zadowolony, że ciezko mu mnie objąć, że brzusio już taki duży [emoji23] W życiu bym nie powiedziała, że kogoś może to aż tak cieszyć.
 
reklama
Do góry