reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Oj! zazdroszczę samoistnego odstawienia smoka! Pietrucha jest silnie uzależniony :baffled:

Od dzisiaj moje dziecię raczkuje :tak::-):-D Trochę jeszcze nieudolnie ale do przodu i z pupskiem do góry, więc tak jak powinno być :-D
 
reklama
gosia - BRAWO!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak:
Wspaniale osiagniecie :-)


A ja jestem w szoku bo wysadzilam Jasia na siku na nocnik, a ten mnie zaskoczyl i nie dosc ze siknal, to jeszcze zrobil do nocnika kupe ::rofl2:
 
Bravo dla Jasia i dla Pietruchy

Mysz czy ty wysadzasz Jasia na ten nocnik o jakichś stałych porach czy jak popadnie, a może widzisz po minie że mu się chce siusiu, no bo przecież nie mówi jeszcze, a przynajmniej sie nie chwaliłaś
 
e no to jakis dzien super osiągniec. gratuluje tego smoka to dopiero facet - prawdziwy, nie bedzie ze smokiem latał. pieknie.

kupa na nocniku - super, zazdroszcze, bo ja nie wiem jak sie zabrac do nocnikowania

gosia f- no niesamowite wieści, a tak sie martwiłas, super i rowniez zazdroszcze, bo kapsio jak na razie tlyko stoi na tych czworaczkach i nie chce isc, a tu zobacz piotrus troszke młodszy a juz raczkuje.


no i na deser wąchacz zawodowy - ale to musi byc komiczne. juz sobie wyobrazam i ryja cieszę. nagraj film i pokaz, na zły humor wąchacz zuzia jak znalazł.
 
Brawo dla Jasia :-D Bardzo duuuuże i pewnie aromatyczne osiągnięcie :-D
Piotrkowi udało się zrobić dzisiaj siku do nocnika. Ja go sadzam narazie raz dziennie. Tatuś szykuje kąpiel a Pietruszek siedzi sobie na golaska na nocniczku i patrzy.
 
Wysadzam Jasia (i opiekunka tez to robi) przed zmiana pieluchy - jak nadchodzi czas na zmiane pieluchy to jeszcze przed zalozeniem nowej Jasio jest sadzany. Jak nic nie idzie to mowie "psi, psi, psi" :-D No ale kupa to przypadek oczywiscie, choc jakbym miala refleks to moglabym wyczaic moment (jesli sie zdarza w ciagu dnia, a jednak raczej jest to nad ranem) - jak Jasio zaczyna postekiwac. Jednak wtedy jak to postekiwanie zdarza mi sie slyszec to z kolei boje sie ze jest juz w trakcie i akurat trafie na moment polowy kupy :eek:
 
Mysz gratulujemy kupki do nocnika, nam się udało z kupką za pierwszym razem, a teraz nie mamy nocnika, bo zapomniałam wziąć od babci i musimy kupić :-(
Gaal, no to mały wąchacz z Zu, koniecznie nakręć filmik.
Aniachosz gratulujemy wstania, choć myślałam, że to już dawno za wami, bo przecież synuś już długo raczkuje.
Gosia no to doczekałaś się raczkowania, brawo dla Piotrusia!
Ewula na razie Rafcio klęczy, ale lada moment ci wstanie w łózeczku.

A u nas dzisiaj synuś przed snem obszedł dookoła pół łóżeczka, idzie jak burza, biorąc pod uwagę, że we wtorek samodzielnie wstał. No i jednocześnie cały czas szkoli raczkowanie.
A najbardziej mnie rozczula, jak czworakuje do mnie, wspina się po moich nogawkach i jak juz jest na dwóch nogach, to wyciąga do mnie ręce, żeby go wziąć (zazwyczaj tak upomina się o cyca, bo jeszcze tuli się znacząco do mnie :-))
 
Gratuluje nowych osiagniec, super :) Sama radosc patrzec jak dziecko uczy sie czegos nowego

Olek tez mnie dzisiaj zaskoczyl, powoli zaczyna chodzic przy meblach i dzisiaj zrobil kilka krokow pchajac przed soba samochodzik
 
Gosia gratulujemy raczkowania!!! U nas na razie szuranie brzuchem po podłodze i zbieranie kurzu, czyli pełzanie - przemieszcza sie w ten sposób w tępie ekspresowym.
A Jasiowi gratulujemy osiągnięć nocnikowych!!! Maks na razie bawi sie nocnikiem i za cholere nie chce na nim siedzieć
 
reklama
gratuluję raczkowania, sikania, kupkania i w ogóle wszystkiego!
tych osiągnięć czuję, że teraz to będzie mnóstwo!

macie raję, koniecznie muszę to nagrać, potem wpadnie to w naszą codzienność i się zapomni jakie to jest zabawne ....;-)
 
Do góry