reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Dzoana, pewnie. Ja postanowiłam że jak mam wolne od Ewy to ćwiczę 2 lub 3 zestawy 8 ABS
Scoti, pogoń pacana:) niech się streszcza:-)
 
reklama
justi mam linomag i smaruje na zmianę, na noc daję sudocrem, przemywam też nadmanganianem jak radziła anaber. wietrzę pupcię.... i chyba tyle... :sorry:
wystawiłam go na balkon niech pośpi ze 30 min a ja mykam pod prysznic :)
 
Magda, życzę wytrwałości. U nas na początku też szło ładnie, aż w pewnym momencie, kuba miał około 1,5 roku kiedy stwierdził że nocnik w pupę parzy i wyginał się ja struna i nie dało się do posadzić.
U nas funkcjonujemy bez pieluch od około maja-czerca 2012. W nocy nie siusia, więc problem z głowy.
 
Scoti, nie uaktualniam, bo na razie stoi. W czasie świąt miałam dużo grzechów i przybyły mi 2kg, więc na razie jestem na etapie ich zrzucania. Jak tylko waga zacznie spadać to uaktualnie suwaczek
Justi, co to są za ćwiczenia?
 
Magda u nas byl jeszcze hardkor, bo jak miala okolo 1,5 roku, to sama kilka razy dziennie uciekala do pokuju rozbierala sie do naga i tak biegala, nie dala sie ubrac bo tak bylo jej wygodniej, a jak sie jej zachcialo kupe to walila gdzie popadnie, kupy byly doslownie wszedzie na podlodze, w lozeczku, na parapecie, na stole:baffled: Kiedys nasrala do lozeczka i przyszla mi o tym powiedziec, ale bylam czyms zajeta i ja olalam, wiec zeby mama zrozumiala poszla do tego lozeczka wziela ta kupe w reke i przyniosla mi pokazac.:-p


Mam nadzieje ze cie takie akcje omina;-)
 
reklama
justi chyba spróbuje, może powinnam coś robić na przemian z zumbą ??? :-) jak myślicie, boję się ważenia we wtorek bo wczoraj zjadłam pół paczki płatków fit :no: dużo jak na kolację

dziewczyny jest - 4 - Igor na balkonie w śpiwoerze z wełny, troszkę wieje ale balkon osłonięty, grubo ubrany buzia nasmarowana - ile tak może spać? mineło pół godz a szkoda mi go brać do domu bo jak zacznę go rozbierać to się obudzi?

scoti nie strasz :-D

magda nie za wcześnie dla nadii ??? ona chyba nie rozumie jeszcze związku- siusiu -nocnik ?
 
Do góry