reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

anisiaj napisz nam na grupie relacje z wizyty :) jaki zestaw na przeziębienie ???

anaber, gosia
miłej podróży

bobo zadowolona jesteś z bebilonu ??? śpiworek super, na mrozy powyżej -5 idealnie, na g jest zdjęcie - wstawiałam jak byłaś w szpitalu, znajdziesz sobie ??

a tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY :-) KOMU KAWĘ ???
 
reklama
24045__439cd4da47.jpg
marta proszę

evel zdrowia dla Wiktorka
 
marta gdzie Ty widzisz snieg???? u mnie nie ma ani grama :( a to mleko jest dla alergikow, ja uzywam zwykly bebilon
bietka znajde sobie zdjecie :) zadowolona jestem z bebilonu :) powiedz mi moge jej dawac cos na kolki w razie czego? niby po mojemu kolek nie ma ale juz sama nie wiem czy ja czasem brzuszek nie boli?
 
Bobo ja daje espumisan i sabsimpleks ( ten drugi ciężko dostac w polsce) jestem zadowolona bo pomaga, możesz jeszcze spróbowac biogaja i delicol czy jakoś tak
Bietka pychaaaaaaa :-D

ja daje bebiko ( bebilon to ten sam producent) ładnie pachnie i widze ze małemu smakuje no i jest dużo tańsze ;-)


Mały zasnął w bujaczku już drugi raz :szok: chyba mu się podoba na wigilię go wezmę będzie sobie leżał
 
Ostatnia edycja:
bobo od 1 tygodnia to są chyba kropelki infacol i bobotic - zapytaj martę ona coś Oliemu kupowała
anaber chyba miała te infacol i bobotic, ja raz użyłam espumisanu dla niemowląt - ale miał już ponad 3 m-ce

marta do usług

anisiaj - biedactwo, leżysz chora ???

mój m zdycha, tzn. jeszcze nie wstał.... tulił porcelanę rano, bo mnie obudził....
miałam jechać do mamy żeby mi farbę na odrost położyła, no ale nie mam jak mu Igora zostawić.
oj niech tylko wstanie !!!!!!!!!! żeżarł mój ostatni ibuprom - a ja muszę mieć na święta, na teściową :) :crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry