reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Wlatam na chwilkę by się pożegnać i co widzę-NIESPODZIANKA!!!Nasza Joweg wróciła-witaj z powrotem!!!

Marta kiecka super i ty też świetnie wyglądasz,a brzuch,który rzekomo posiadasz ma prawo jeszcze być.
Bujaczek świetny i Olinek taki ''dorosły'' się w nim wydaje,słodziaczek malutki!!!

U mojego m też będzie taka kolacyjka zakładowa,już mnie trzęsie na samą myśl,chyba po jego powrocie znów kawe jemu posolę,a niech sobie troszkę porzyga,a co!!!

No i teraz mogę się pożegnać- D O B R A N O C!!!
 
reklama
Witam wszystke niegrzeczne laski! poszłam wczoraj uśpić Kubę, usnęłąm i ja:) i tu taaaaaaaaaaaaka produkcja! zlitowałybyście się!:-)
Marcia, super że leżaczek się podoba:) i mam nadzieję że Oli będzie zadowolony. Na razie jest za mały żeby się sam bujał. Kubek rozpoczął bujanie samodzielne jak miał około 4mcy. A brzuch...zginie. Nie martw się. Jesteś dopiero 2 mce po porodzie. Noś pas częściej i mniejszy się.
Bobo po cesarce pas można nosić od 8tyg po porodzie. Przynajmniej mnie tak gin mówił. Nie zalecają wcześniej żeby nie było krwawień.
Anisiaj, trzymam kciuki!!!
6-kowa zmiłuj się na mężusiem:) święta się zbilżają.
Joweg witaj!
Aga pokaż fotki:) Nawet ostatnio myślałam jak Kubuś wygląda, bo dawno go nie widziałam!
Miłego dzionka!!!
 
Witam, przepraszam, ze wczoraj tak czmychnelam bez pozegnania. Ale poklocilam sie z M i tak zeszlo, ze obrazona polozylam sie spac o 20. Oczywiscie dnia orgazmu nie celebrowalismy, a jakby o polnocy miala w nas walnac asteroida to zginelabym marnie z podniesionym cisnieniem. Na szczescie swiat sie nie skonczyl, a dzisiaj jest juz ok, wiec moze w swojej lasce pozwole M mnie "uszczesliwic":p
Joweg, pamietamy Ciebie. Wracaj do nas, bo staraczek u nas juz niewiele i potrzeba nam swiezej krwi. Anisiaj nam sie wykruszyla;-)
Anisiaj, &&&&&&& za wizyte, moze sie okaze czy to bedzie Z czy F:-)
Marta, fajna ta kiecka. Ja zdjecie ogladalam na telefonie, wiec trudno mi ocenic, ale skoro Ty nie czujesz sie w niej dobrze to zaloz ten pas, moze bedzie lepiej. Dla mnie to fajnie wygladasz i brzuszka tam nie widze. Mozesz podrzucic mi linka tej aukcji? Zastanawiam sie czy bym w nia weszla. Moglabys mi ja zmierzyc miarka, bylabym wdzieczna. Moja tez przyszla i wyglada nawet fajnie, ale jest bez kieszeni (ma tylko taka imitacje) wiec troche sie wkurzylam. Ale sama w sobie jest fajna, wiec ja sobie zatrzymam. Jak zrzuce pare kilo to w ogole bedzie fajnie wygladac. Taka na codzien, ale jest na tyle elegancka, ze z fajnymi dodatkami zaloze ja na Wigilie.
Milego dzionka, ja zaraz tez ide na woskowanie. Bede gladziutka na swieta;-) (kurcze to brzmi troche jak bluznierstwo)
Buziaki
 
dzien doberek :)
m poszedl do pracy a mala jak zwykle walczy ze snem w lozeczku . dzis moi rodzice przyjezdzaja wiec mala zostawiam z mala i hejaaaaaaa na galerie kase wydac hehe :)
joweg witaj Kochana :)
anisiaj kup sobie tantum verde ale w tabletkach:) mi do psikania nie pomogl a w tabletkach niemal ze od razu ulge poczulam :)
bietka powiedz mi jak sprawdza Ci sie ten spiworek?
milego dnia wszystkim :)
 
Marcia, bo pewnie się trochę wyrobił. Mnie pas bardzo pomógł. To też nie takie czary mary i wymaga czasu. Ale kochana nie martw się, masz tyle ruchu przy małym, że nie obejrzysz się jak zniknie.
Bobo, my też używamy takich śpiworków aż do tej pory i polecam z czystym sumieniem. Kuba jest już ruchliwym dzieckiem i w nocy śpi w łóżeczku we wszystkie strony. Przynajmniej nie martwię się że śpi odkryty i mu zimno. Zanim odkryliśmy śpiworek, Kuba odkrywał się a ja miliom razy w nocy do niego wstawałam.
Dzoanka, święta, dzień miłosierdzia i te sprawy:)

Bobo pomieszały mi się śpiworki:) Anaber używa do spania a Bietka do wózka:)
 
Justi wiem, wiem jeszcze troszkę i dorzucę też brzuszki ( tzn. mam zamiar robić:sorry: )
DZonka ta kiecka ma kieszonki i wypada troszke większa plus minus 2 cm bo teoretycznie nie powinnam w nią wejśc. Cycki mam ściśnięte a od pasa w dól jest lużniejsza to dobrze. Później Tobie ją zmierze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry