reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wow Naktusia cydny brzucholek :):):)


Dziewczynki ja w pierwszej ciąży dopiero ok 20 tyg coś miałam, a pamiętam jak się doczekać nie mogłam z 50 kg na 66 przytyłam, po porodzie 60 kg, po niecałym miesiącu 50, jednak karmienie piersią robi swoje :)
 
reklama
natkusia spory masz ten brzuszek, taki zgrabniutki i widać, ze ciążowy:tak:, ja jestem w podobnym czasie ciążowym i raczej tłuszczowy brzuszek niż ciążowy.:crazy:
 
ja tam jestem przy kości i tez mam wrażenie że to mój tłuszcz ale wieczorami już widze brzuszek ciążowy i w ciągu dnia też coraz bardziej widoczny :) może na dniach zrobię sobie fotkę ;)
a z racji że jestem przy kości bałam się że będę tyła jak szalona bo tendencje też mam przed ciążą schudłam 12 kg a teraz póki co przytyłam 1kg więc jak na razie ok ale nie cieszę się zawczasu bo do końca ciąży jeszcze trochę i wszystko przede mną hehehe
 
Ann piękny brzunio :)

Martulko
mamy takie sam wymiary w biodrach i cycuchach :) W talii mam 74.5 a waga. 56.2 o 200 gram w górę, ale znowu od 3 dni nie moge się załatwić...brzunio mi spadł, ale wstawie za 2 tygodnie:) raz w miesiącu będę sobie pstrykać:)
Natkusia uwielbiam Twój brzunio hihi :)
 
Ania-aneczka dziękuję ;) hihi ale gdzie mi przy natkusi ;D
natkusia cuuuuudny!!!:)) ciekawe kiedy ja wypalę.. hihi coś czuję, że niedługo, bo co wstanę to wydaje się bardziej napuchnięta ;D ja wagowo cały czas na minusie.. jakieś 3-4 kilo.
 
słodkie brzuszki dziewczyny!!
U mnie powoli coś się zaokrągla ale jeszcze na zdjęcie za wcześnie. jak urośnie to coś dodam:)
 
ann, natkusia - fajne brzucholki, widać już widać rosną sobie ciążowo

martulka - gratuluję wytrwałości w pomyśle, ja już wiele takich pomysłów miałam dot siebie czy Frania ale jakoś mi to niezbyt regularne wychodzi :-D:-D
 
agucha ja mam tak samo jak ty :-) tez jestem raczej przy kosci i ciagle sie zastanawiam czy to tluszcz czy brzuch :-) ciesze sie ze nie tylko ja mam nadbagaz bo wiekszosc dziewczyn to rozmiar mini :-D:-D:rofl2:
dziewczyny piękne macie te brzuszki :-) :happy2:
 
reklama
sabib, ja też w klubie tych z tłuszczykiem. mi brzusio też urósł i mimo że wiem, że to nie tłuszczyk, to dla otoczenia wyglądam bardziej na spasioną niż w ciąży. z jednej strony to dobrze, bo współpracownicy i klienci jeszcze nie wiedzą i może się nie domyślą :)

ps. mamy prawie taki sam suwaczek!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry