reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Napisałam że jest lekki jak na wózek blizniaczy i napewno nie waży 13 kilo bo to nie możliwe jest dużo cięższych wózków od EasyWalker i oto mi chodziło niemal każdy wózek z gondolkami waży ponad 20 kilo!!!
 
reklama
dokładnie napisane są wymiary tego wózka i ciężar całkowity i napewno nie ma wózka który waży mniej niż ten to po pierwsze po drugie po złożeniu jest niewielki a po trzeci nie jest niemiecki a żaden wózek blizniaczy nie będzie łatwo znieść ze schodów
 
Witam!

Kochane mamy bliżniąt, jestem w 19 tyg ciąży bliźniaczej zaczęliśmy się rozglądać za wózkiem najpierw myśleliśmy o wóznu "jeden obok drugiego" wybraliśmy Dorajan dany sport duo, ale okazało się że nigdzie nim sama nie dotre (sklepy, winda itp.).
Teraz zastanawiamy się nad Kolcraft tandem duo ale sama nie wiem co mam robić proszę pomóżcie bo zwariuje jestem całkiem skołowana.


Z góry dziękuję!
 
Witam!

Kochane mamy bliżniąt, jestem w 19 tyg ciąży bliźniaczej zaczęliśmy się rozglądać za wózkiem najpierw myśleliśmy o wóznu "jeden obok drugiego" wybraliśmy Dorajan dany sport duo, ale okazało się że nigdzie nim sama nie dotre (sklepy, winda itp.).
Teraz zastanawiamy się nad Kolcraft tandem duo ale sama nie wiem co mam robić proszę pomóżcie bo zwariuje jestem całkiem skołowana.


Z góry dziękuję!

A dlaczego nim nigdzie nie dotrzesz? ja mam dorjana i chodze z nim wszedzie jest waski ma 78 cm w porownaniu do jumpera np, a tymbardziej wejdzie predzej do windy niz jeden za drugin
 
potwierdzam wypowiedz Olis. Tez mam dorjana i miesci sie wszedzie :) jest w miare waski i zwrotny.ja jestem bardzo zadowolona, bo moi chlopcy w nim spia i bez niego byloby mi ciezko przezyc dzien.
 
DZIĘKUJE!!

Bardzo dziękuje naprawde sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jest dla nas całkiem nie do ogarnięcia (pewnie jak dla większości przyszłych bliźniakowych mam). Ale dzięki Wam wiem co kuoimy tak będzie to Dorjan, przy okazji wybraliśmy się do sklepu i mieliśmy okazję zobaczyć ABC Zoom na żywo.Wrażenie masakryczne , normalnie autokar na kółkach wcale mi się nie podoba na żywo tak jak na zdjęciach, a do windy w życiu byśmy ni weszli.
Naprawde jeszcze raz dziękuje wiem że na Was można liczyć!!!
 
Ok nie ma sprawy po to to forum jest, pytaj pytaj na pewno ktra z nas Ci odpowie :) a tak w ogle to gratulacje podwjnego szczescia
 
MAGA! Ja mam do sprzedania Kolcrafta! Mamy go od urodzenia dziewczyn i jesteśmy MEGAZADOWOLENI z wózka! Sprawdził się na 6+ :D Jak coś to pisz na priv, chętnie Ci odpowiem i podeślę fotki dzieci w tym wózku.
 
Cześć! A my zastanawiamy się nad zakupem Hartana ZX ale nie znalazłam żadnej opinii na jego temat. W sklepie zrobił na mnie duże wrażenie. Prowadzi się lekko, łatwo składa, ma szerokie siedziska dla dzieci (zwłaszcza w porównaniu z podobną Emmaljungą). Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
 
reklama
Do góry