reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd.

Ja jeśli odciągam, to rano, staram się jak najwcześniej - karmię małego jednym cycem a odciągam z drugiego. I taie mleczko podaję mu jeszcze tego samego dnia wieczorem, podgrzane.
Mam też troszkę pomrożonych zapasów, ale jeszcze ich nie odmrażałam.
 
reklama
A ja ani nie odciagam, ani nie zamrazam... Pewnie jak bede powoli odstawiac od piersi to poodciagam troche i pomroze zeby bylo na zas, albo jak juz zaczne jej dawac jakies kaszki na mleku, to wtedy postaram sie robic na swoim mleczku.
 
Udalo sie! :-) :-) :-)
Odciagnelam tylko 40 ml, bo nie wiedzialam czy Piotrus bezdie chcial pic z butelki. Chcial i to jak! Tatus karmil do butelka, a pozniej ja dokarmilam go piersia. Chwile te oczywiescie uwiecznilam aparatem. ;-)

Leika, a w czym masz zamrozone mleczko? Ja tez musze zrobic zapas na czarna godzine.
 
A u mnie laktacja juz zanikla...Tylko raz jak odstawilam Sare od cyca praktycznie z dnia na dzien musialam odciagnac troszke mleczka, bo sie cycki twarde zrobily. Pewnie nie mialam zbyt duzo tego pokarmu... Teraz nawet jak scisne sutek to nic nie wyplywa - czasami jakas malenka kropelka przezroczystego plynu.

No i niestety cycki troche mniejsze niz przed ciaza, a i wtedy nie powalaly swym rozmiarem :wściekła/y: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
czesc. po tych granulkach co polecala dominique...w cyckach wiecej mleka, ale u mnie to walka z wiatrakami. co z tego, ze w weekend staram sie przystawiac mala najczesciej jak moge i na tygodniu kiedy jestem w domu tez, ale jak jestem na uczelni np. 8 godz, a mala najczesciej teraz raz w nocy sie budzi to przez to i tak mam mniej mleka. bede dawac ile sie da, ale jak przyciskam to malo leci
 
jaaga nie wiem o jakich granulkach mowa, ale ja polecam herbatkę granulowaną na laktację Hippa (może o to chodzi?) i ziołową Fito mix IV z Herbapolu (do kupienia w aptece). Ja popijam obie i mam rzekę mleka ;-)
 
Leika w moim przypadku herbatki odpadają po wypiciu fito mixa wyskoczyło mi takie uczulenie ze hoho myslałam ze sie zadrapie na smierc jedyne co moge pic to pokrzywe i karmi..:-(
 
reklama
Do góry