reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

reklama
quote_icon.png
Napisał Mamusia Blaneczki
Ja waze 75 czyli mam 13kg na plusie i nie moge doczekac sie konca bo waga dobija moje piety juz
rofl.gif
eek.gif
shocked.gif
laugh.gif
noi stesknilam sie za widokiem swojego krocza
laugh.gif



Hehe ja włsnie jakoś tydzień temu pod prysznicem zdałam sobie sprawę, że żeby zobaczyć swoje muszę się mocno wychylić:p


Haha dziewczyny rozbrajające jesteście:-D ja już też nic nie widzę poniżej brzucha, i zdałam sobie sprawę że może najwyższy czas zacząć depilację. Jakoś nie chcę żeby mnie goliły tam położne, wolę sama.....ale bez lusterka się nie obejdzie:-p
 
Vanilia, ja już zaczęlam parę dni temu proces depilacji, a ponieważ szło mi to karkołomnie, to zrobiłam to na raty, teraz już tylko podtrzymuję efekt. lepiej chyba tak zrobić, bo położne zrobią to na sucho i szybko, i mi nawet gin mówił, żeby zrobić golenie w domu, nawet jak już zaczną się skurcze, bo potem pacjentki są całe pocięte...
 
ja nawet jak się pochylę to na dole nic nie widać, do stóp też nie dosiegam - ostatnio z mama stwierdzilam ze mam dziwny brzuch, bo nie poszedl mi w biodra i na boki - tylko wyskoczyl jak pilka z przodu i dlatego tak mi ogranicza ruchy.

Ja też mam taki brzuch jakbym piłkę do koszykówki połknęła... nic na boki.. nawet talie u mnie widać :happy:
ale za to ni hu hu się schylić nie mogę :eek: no i oczywiście na tym brzuchu już mogę sobie kubek stawiać tak do przodu wystaje.. :)
 
Z tym goleniem to widze różne opinie...bo mi na szkole rodzenia położna zdecydowanie odradzała depilację (ogólnie okolic intymnych, ale też nóg itp) przed samym wyjsciem do szpitala ponieważ nie ma co ukrywać szpital jest pełen bakterii, zarazków i dziwnych wirusów, a skóra po goleniu jest jednak czesto podrażniona i mozna się niepotrzebnie nabawić infekcji... Tak więc, po przemysleniu mam zamiar teraz jeszcze się powstrzymać i tak ok 20-25 stycznia wywoskować nogi, pachy, bikini itp - do połowy lutego nic mi na pewno nie odrosnie, a skóra nie bedzie już taka wrażliwa...no chyba ze mała wykluje się wczesniej, ale na to już wpływu nie mam...
 
Ja na szczęście nogi muszę golić raz na 2-3 tygodnie, ale bikini to tak jak któraś z dziewczyn napisała wcześnie, kamasutrę trzeba uprawiać.
Paluszek, Tobie dobrze, jeśli wcześniej robiłaś woskowanie, to jesteś przyzwyczajona, ja to od tego bólu, to pewnie bym teraz urodziła, bo nie przyzwyczajona jestem do bólu.
Munie, u mnie też brzuszek cały do przodu poszedł, z tyłu to praktycznie nie widać, że w ciąży jestem.
U mnie co prawda talii nie widać, ale moje biodra są za wąskie (dziecięce spodnie lub max rozmiar 6, więc o talię ciężko teraz). Wkurzam się, bo getry ciążowe były tylko od 8 i teraz wiszą na mnie jak flaczki, kupiłam, bo myślałam, że trochę nogi przytyją lub puchnąć zacznę, to się dopasuję do nich, ale na razie spokój.
 
U mnie 9 na plusie, z czego na małego przypada 3kg.
Jesli chodzi o golenie to ja zatrudniam męża, bo sama nawet z lusterkiem nie daję rady. A on to robi wyjątkowo delikatnie :-)
 
Ja zaczęłam się trochę martwić, bo mi brzuch nie urósł od miesiąca ani cm, było 91 i jest identycznie, tylko kg więcej. Waga też się waha 9,5-10-9,5 a do przodu iść nie chce, a przecież dzieci teraz powinny 200g tygodniowo przybywać:baffled:
 
galwaygirl, ja nawet brzuszka sobie nie mierze. moze na nastepnej wizycie polozna rozwieje Twoje watpliwosci

Paluszek, ja tez nie wiem jak jest z tym goleniem, jedni każą, inni nie... u mnie w szpitalu do cc trzeba byc ogolonym, gin mowil mi ze starają się tnac w najcienszym miejscu, ok 2 cm nad koscia lonowa i jak pacjentka jest nieogolona w tym miejscu to gorzej im sie zszywa, co w sumie wydaje sie logiczne, ale ponizej tej lini nie trzeba się golić, a do sn nie wiem czy zalecają, czy nie
 
reklama
Do sn jak najbardziej zalecają żeby nie mieć problemu z szyciem krocza. I lepiej to zrobić w domu, przy pierwszym porodzie leżałam w szpitalu tydzien wcześniej i trochę "zarosłam":-) to potem położna goliła na sucho- nic przyjemnego.
 
Do góry