reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

ja na codzień noszę rozmiar 36 i niestety już na początku sierpnia, w spodniach nie mogłam zapiąć guzika, teraz widzę, że koszulki i bluzki już zbyt obcisłe mam w pasie.
 
reklama
Ważyłam się dzisiaj u położnej - mało mi kg przybyło, bo tylko 0,5kg zobaczymy jak będzie za miesiąc na kolejnej wizycie. Może pomału będę przybierać na tej wadze - troszkę to dziwne jak dla mnie, że nie tyje mimo, że sporo dość jem.
 
ja od poczatku ciązy utyłam 2kg uff martwiłam sie ze bedzie wiecej
ale ja sporoooo ostatnio chodze po lesie to pewnie dzięki temu tylko 2 jest na plusie co ja wymysle w GRudniu chyba do rodziców bede chodzić by nie utyc za bardzo
 
U mnie 3 na plusie jak narazie wynik bardzo dobry:-D mam nadzieję że niepobije rekordu z poprzedniej ciąży wtedy przytyłam najwięcej w ostatnim trymestrze.
 
ja juz 4 na + ale pierwsze 3 przybralam na samym poczatku jak mialam wilcze napady glodu :D Mam nadzieje,ze teraz kg beda lecialy wolniej....w pierwszej ciazy mialam 30 na + a w drugiej 18
 
A ja znowu schudłam. Dzisiaj położna mnie wazyła -0,7kg (czyli 53,8kg) a byłam po śniadaniu. Ale lekarz powiedział że dziecko rośnie dobrze więc to tylko ja tracę na wadze.
 
reklama
Czas się dołączyć. Zaczęłam z wagą 75 kg, póki co przytyłam 2 kg. Ginekolog już mi zapowiedział, że więcej niż 13 kg nie mogę przytyć i muszę się pilnować.
W pierwszej ciąży zaczynałam od 56,5 kg skończyło się na 70,5 kg. Zrzuciłam wtedy kilogramy do 58 ale brak konsekwencji i apetyt spowodował ten wzrost. Już był moment gdy w kwietniu w zeszłym roku waga pokazała 82 kg, zrzuciłam do grudnia 13 kg a potem postanowiliśmy postarać się o maleństwo i sobie pofolgowałam. Stosowałam dietę MŻ (mniej żreć) zapijaną dużą ilością wody. O diecie Ducana mało wiem, chętnie posłucham ekspertek by w przyszłości konsekwentnie walczyć z kilogramami.
 
Do góry