reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Małgon,karm dzieci jak najczesciej,nawet co godzine,wtedy bedzie duzo mleka a potem sobie wyregulujesz czas.
ja do tej pory dokarmiałam,teraz od jakichs 2 tyg.karmie tylko piersia i własnie czesto ich przystawiałam,teraz co 2 godziny!powodzenia!
 
reklama
Witam dziewczyny:-)My już po roczku;-)Wczoraj była imprezka,dlatego nie miałam czasu do Was zaglądnąc.WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA!!!Oj,było szykowania.W piątek jak weszłam do kuchni o 9rano to wyszłam o 8wieczorem.M zajął się dziecmi a ja szykowałam.Wszystko sama ale warto było.Gorzej dzisiaj jak zobaczyłam ile sprzątania:-DA tort wyszedł mi taki: tort1.jpgA to moje roczne skarbeńki:rowerki.jpg
 
Gemini mam ten sam problem, jedna pierś wytwarza mniej pokarmu, mimo, że częściej do niej przystawiam... :( widocznie taki jej urok. Polożna laktacyjna poradziła, żeby piersi zamieniach chłopakom codziennie (nie co karmienie), no i właśnie Marcelkowi z tej lewej nie starcza, wiec najpierw karmię Tymusia z prawej, potem Marcelka z lewej, a potem jeszcze z prawej...
Ayla dokarmiałam sztucznym przez pierwsze 4 dni, od tamtego czasu wystarcza mi swojego, poza problemem opisanym powyżej... zastanawiam się tylko czy jakoś specjalnie trzeba dbać o zwiększanie się laktacji wraz ze wzrostem dzieci...?
 
Witam, ja znowu na chwilke, nie mam nawet jak Was poczytac bo moje laski o losie!!! Przechodza same siebie.
Za bardzo je wychwalilam do wszystkich i teraz mam za swoje. Zaczelo sie od szczepienia 3w1 i rota i jazda jecza stekaja, na poczatku nozki ich bolaly, ale juz sa mniej czerwone, lekarka i moja mama dopatrzyly sie napecznialych dziasel i wroza wkrotce zeby, i duzo na to wskazuje, slina, pchaja raczki i wszystko do buzi, smoczek jest be, a najbardziej lubia masaz taka szczoteczka gumowa, a ja sie ja wyjmie to jecza matko tyle spokoju mialam a teraz juz mam dosc, moj jak w pracy to szalu dostaje,

Bylismy na kontroli u neurologa, i dziewczynkom sie poprawilo obie maja lekki krecz ale wszystko jest do wycwiczenia w domu, glownie kazala klasc na brzuch, do tego Zuzia ma lekkie porazenie nerwu twarzowego bo jej warga troche na dol leci ale to od brzucha i przejdzie. Stwierdzila ze Milenka jest mocniejsza i nie uwierzyla ze przekrecaja mi sie juz na brzuch i na boczki, bo w tym wieku nawet jak wyglada ze same sie przewracaja, to i tak przypadek bo one poprostu patrza za czyms a reszta cialka idzie za glowa tak to powiedziala, swiadome obracanie sie na boczki to ok pol roku.


Rozpisalam sie, przepraszam ze tylko o sobie ale naprawde nie mam czasu czytac, nawet jak cos napisze to nie wiem co odpisujecie praktycznie, teskni mi sie za Wami,

Z tego co pamietam to dla roczniakow 100 lat!!
Lenna rehabilitacja u takich maluszkow daje bardzo duzo, trzymam kciuki.
Rainmanka gratuuje grzecznych dzieci podczas wyganiania diabla, moze beda grzeczniejsze co??
Jedynka kochana Ty to juz powinnas sie przyzwyczaic do swoich diabelkow malych i moze przyspiesz ten chrzest to im przejdzie ;)
Gratuluje nowym mamciom!!

Pozdrawiam goraco
 
Suuuper rowerki :)

U nas chrzciny będą pod koniec marca i na ok 30 osób.I raczej robimy w knajpie bo w domu nie ma na to warunków.

Jedynka tak jak pisałam u mojej Hani widać na górze trójki :) posmarowałam żelem i nocka spokojna. A co do śpiewów ostatnio włączyłam sobie youtube i karaoke z piosenkami dla dzieci. Dobrze że nikt mnie nie słyszał ale Jerzy tak szalał z radości że aż się porzygał :) Było warto :)
Gdyby któraś była chętna do zaproszenia na fb to Ola Ignaszak :)
 
Suuuper rowerki :)

U nas chrzciny będą pod koniec marca i na ok 30 osób.I raczej robimy w knajpie bo w domu nie ma na to warunków.

Jedynka tak jak pisałam u mojej Hani widać na górze trójki :) posmarowałam żelem i nocka spokojna. A co do śpiewów ostatnio włączyłam sobie youtube i karaoke z piosenkami dla dzieci. Dobrze że nikt mnie nie słyszał ale Jerzy tak szalał z radości że aż się porzygał :) Było warto :)
Gdyby któraś była chętna do zaproszenia na fb to Ola Ignaszak :)

a ja myslałam ze Lena masz na imie :)
 
Rainmanka gratuuje grzecznych dzieci podczas wyganiania diabla, moze beda grzeczniejsze co??

Coś w tym chyba jest b Miśka jakaś taka troche odmieniona, duzo mniej płacze a wiecej śpiewa gaworzy.. nawet apetyt jej się polepszył.... ODPUKAC!! :)

Jak ja byłam mała to u mnie podejrzewali porażenie mięśnia policzkowego bo podobno wykrzywiałam buzie.. a się okazało że to dlatego że chciałam R ładnie wypowiadac :D

Olis a kiedy bedziesz miała swojego neta?
 
reklama
Mam na oku jakas radiowke ale miusze miec czas zeby tam isc i zapytac czy mozna to "zabrac ze soba" jakbym sie miala wyprowadzac, bo play czy inne takie to drogo wychodzi sam modem czy jak to sie nazywa.
 
Do góry