reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Witam wieczornie

Lona niezle przejscia mieliscie z okulista, my tez mamy problemy z oczkami to znaczy Zuzia ma od urodzenia ropieje, Milence przeszlo, a Zuziek ma juz drugie krople, masc tez byla i kiszka.

Kupilismy dzis drugie lozeczko bo sie w 1 gadziny nie mieszcza i wybudza jedna druga, a ile sie odenerwowalam, takie turystyczne tylko co sie nim ruszy to sie sklada trzeba bedzie reklamowac i znowu jedna bedzie spac w ciasnej gondoli :/

Byłam na kontroli z piersia, dziura sie zmniejsza ale jest nadal twarda i moze to potrwac taki stan nawet kilka tygodni, a piersi po ciazy i karmieniu mam okropne :(

Milenka jak codzien daje swoj koncert zmykam

Mojemu Mateuszkowi też od urodzenia ropieje oczko i walczymy z tym cały czas po antybiotyku goi się ale po chwili znowu ropieje nie mam pojęcia kiedy to w końcu minie :(
 
reklama
2ANIA gratuluje slicznych dziewczynek!!!! pisze, ze rodzilas silami natury, a z tego co pamietam chyba bylas pod opieka szpitala Kopernika w krakowie? dobrze mysle? czy tez tam rodzilas? bo jak tak to widze, ze Pan profesor (dyrektor szpitala) dalej meczy blizniacze mamy porodem silami natury;) no chyba , ze sama chcialas. ja tez rodzilam blizniaki silami natury. napisz jak bylo!!!!
 
Dziewczyny moim malym tez ropnialy oczka. Nam pomogl codzienny masaz kanalikow lzowych (to one sie zapychaja) Lekarz pokazal mi jak to sie robi i po kilki dniach mielismy to z glowy.

Ania...gratuluje dwoch pannic!!! Słodkie takie- a jakie duze!:tak::tak:
A ile wazyly po urodzeniu? no i chyba sa dwujajowe ?
Ja tez rodzilam silami natury..:blink:
 
pauli1983 tak,cala ciaze bylam przygotowywana na cesarke ale dziewczyny sie obrocily glowkami wiec pani doktor nie pamietam jej nazwiska stwierdzila ze czekamy na porod silami natury,bo caly tej dyrektor mial wtedy urlop,nie wiem czy na szczescie czy na nie szczescie!!!!!!Tak rodzialam tam na kopernika i nigdy wiecej bym tam niechciala lezec!!Porod wspominam bardzo dobrze,od 14 czulam skurcze lekkie,od 22 juz takie silniejsze az do 00 poczulam jakoms kulke miedzy nogami poszlam do pielegniarki,zaprowadzily mnie na porodowke,polozna mnie wziela do badania 00 15,i mowi ze rodze ja sie zaczelam smiac:),lekarzy sie nazlatalo,polozna mowi biegiem szykujemy,az tu o 00 40 wyszła Kinga(wazyla 2100)a teraz wazy prawie 5kg:) a o 00 45 wyszla Klaudia(wazyla 2900)a teraz wazy prawie 6kg.

jola466
i jak bylo silami natury??wazyly 2100 i 2900.lekarz mi mowil ze jednojajowe,ale one chyba nie sa podobne moze dlatego ze jest znaczna roznica wagowa bo kilogram i jest widoczna
 
!
Weronika co u ciebie???
Jedynka nie przejmuj się Witam...niektórzy lekarze zachowują się jak by ich praca była wielką karą...ja nie zapomnę lekarki ze szpitala która nie chciała nas wypisać bo stwierdziła że zagłodzę własne dzieci...do tej pory mi się po nocach śni...głupia baba...
Alex2339
gratuluję!

Moje chłopaki mają ostatnio fazę budzą się o 3-4 i nie śpią ok.1-1,5 gadają,bawią się i jeszcze na dodatek ty masz się bawić razem z nimi bo jak nie to płacz...do tego wciąż się budzą siebie na wzajem...ma nadzieję że niedługo im to przejdzie bo ja wciąż chodzę nie przytomna...
Kiedy dziecku można pozwolić stawać???? bo mój Tomuś chce cały czas stać oczywiście jak mu się nie pozaawla to płacze...ostatnio to płacze o wszystko jak mu coś wypadnie albo nie da...mały terrorysta mi rośnie....
KAcperek grzeczny ale na brzuchu dalej nie lubi
to trochę się rozpisałam...
Pozdrawiam i życzę dobrej i przespanej nocki:-):-);-)
 
My już po zmianie mleczka u Jerzola. Mój mąż nie dopytał i nakarmił go na noc nowym mlekiem na szczęście zmiana przeszła gładko żadnej biegunki, kolki, wymiotów i innych takich. Hania jeszcze wykończy jedną puszkę nenatala bo nie mam co z nią zrobić i zobaczymy jak u niej przebiegnie zmiana.
Ja dziś znów calutki dzień sama mąż w pracy i pierwszy raz kąpałąm dwójkę sama nawet nie było tak źle.
A z pozytywów to spaliśmy dziś do 10, Dzieci chyba powoli zaczynają się uśmiechać i kupiłam używane Cosatto. Co prawda mieliśmy wątpliwości co do koloru taki to chyba bardziej dla dwóch dziewczynek ale w końcu to ma być dodatkowy wózek i na teraz do lekarza tylko przebiec z auta a jest mało używany, w dobrym stanie i cena połowę nowej
O taki:Jak coś to możecie mnie zjechać że mało męski i Jerzyk nie będzie zachwycony :)

cos%2030%20ok.jpg
 
hej!
a ja jestem mega zadowolona. caly dzien tatus sie duzo dziecmi zajmowal no a ja bylam na kolacji z dziewczynami z pracy i niedawno wrocilam, ale myslami bylam w domu i zastanawialam sie jak moi panowie sie maja. ale tatus spisal sie na medal. polecam takie wyjscie kazdej mamie ;)
 
hej dziewczyny:)
jedynka ja tez mialam dzisiaj wyjscie:)co prawda z mezem nie z kolezankami ale tez bylo fajnie.bylismy w kinie na"sniadanie do łóżka",ten karolak naprawde potrafi człowieka rozbawic do łez.moja mama była z maluchami.
lenna fajny wozek,a ten pierwszy był jakis nie bardzo,za ciezki czy co?ja ten enfamil jutro odbieram i chyba zaczne tez jutro:)
alex naprawde podziwiam te mamy co rodziły sn,ja nie wyobrazam sobie nawet.pewnie ciezko było i o wiele gorzej niz bol po cc...
 
reklama
Witam ja równiez już rozpakowana a blizniaki maja półtora miesiąca synuś ważył2700 a córeczka 2780 rodziłam przez cc ale miałam znieczulenie zewnatrzoponowe więc mogłam uczestniczyć w porodzie;P lenna- fajny wózek ja kupiłam z EasyWalker Duo z osobnymi gondolkami i budkami i do tego wózka są 2 foteliki Maxi cosi Family Fix z baza z Isofix
 
Ostatnia edycja:
Do góry