reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
oleniolek jeszcze raz gratulacje! Co do karmienia piersią to ja nie podpowiem, bo u mnie byłam masakra. Mleka mało - ściągałam z cycków po 15-20ml, więc musiałam dokarmiać dziewczynki, a potem już płynnie przeszłam na butlę.

iws czapy superanckie! Nie przeszkadzają te pompony podczas siedzenia w wózku?

My cały weekend spacerowaliśmy i korzystaliśmy z pięknej pogody. W sobotę poszalałam w ogródku z sekatorem. Szkoda tylko że już na jutro zapowiadają zmianę pogody i zimno :(

A to ja z Majką w wiosennej odsłonie:-) Lenki nie ma bo spała:cool2:
 

Załączniki

  • _DSC2447.jpg
    _DSC2447.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 62
Oleniolek..moje gratulacje...:tak:
Co do karmienia to ja tez nie mam za bardzo doswiadczenia...tzn sciagalm pokarm do 4 miesiaca i nim dokarmialm dziewczyny...glownie byly na formule gdyz mamusia nie miala wystarczajaco mleczka.

Yenefer...no prosze jakie wiosenne zdjatko...slicznie kobietki wygladacie..:tak:
Majeczka jak zwykle usmiech od ucha do ucha....no ale widac w kogo..:tak:
Sliczne czapusie i plaszczyk tez..:-)

Iws...moje dziewczyny maja takie beretki...kupilam im w tamtym roku i bardzo jestem z nich zadowolona...:tak:
A pompon wogole nie przeszkadza..:tak:
Z tym ze rozmiarowka jest troche zawyzona i jak byl n apoczatku za duzy dla malych to jak siedzialy w wozku to zsuwal im sie na oczy...:sorry:
 

Załączniki

  • DSC09391.jpg
    DSC09391.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 49
Yen..ooo tak..nalepsze sa takie beretki jak dzieci juz chodza...tak jak pisalam jak male siedzaly w wozku to spadal im na oczki...ale to tez kwestai dobrania odpowiegnigo rozmiaru.
Dziewczyny maja taki na 12-18 miesiecy 86cm i nadal jest na nie dobry.
 
no czapy to tez moja zmora...:-(..A u nas jeszcze zawsze problem z kupnem czapek bo jak cos fajnego jest to juz jest wykupione...i tak zeby miec fajna czapke na zime to trzeba ja kupic jak tylko pojawi sie kolekcja zimowa czyli w sierpniu/ wrzesniu...:sorry:
 
reklama
No pod niektorymi wzgledami dziwny..;-)
To tak jak teraz juz od miesiaca w sklepach same rzeczy letnie..sukienki, bluzeczki na ramiaczka...itp..Rzeczy wiosennych jest jak na lekarstwo - a za dwa miesiace zaczna sie wyprzedaze kolekcji...:-)
 
Do góry