reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Rainmanka...zapomialma napisac..:sorry: U nas temat 6raczkow sledzony przez media jest do dzis...takze widzialm juz je..Ale to zdjecie jest czadowe...:-):-)

Jenefer...no jak bede mial chwilke to zrobie zdjecia...:tak:, no i jak juz przyjdzie dzis ten raincover do wozka i moj lamp shade...Wtedy zrobie calosci.
U Was to macie swoj domek wiec mozecie szalec...:tak: Ja bylam ograniczona wlasnie tym ze wynajmujem.

Iws...no fajny pomysl..:tak:
 
reklama
Lucka no włanie o to chodzi z tym rota, tez zauważyłam, ze mimo szczepień trafił sie rota wsrod blizniat forumowych, a pnemo chcemy szczepic, tylko to troche pózniej...
Lucka & Rainmanka nasz Tymek to zapowietrza sie jak mu sie uleje nosem, wtedy dziwnie zaciska usta... :( no to dmucham mu w twarz...
Gosia 100 lat dla bonusków :)
Monia & Luckaa na łyżwach byłam 3 lata temu... ubawiłam sie jak dziecko! Oczywiscie teraz jak nie moge to poszłabym wszedzie i robila wszystko... U nas tez - 20 bylo wczoraj! Ja mam juz dosyć - jeszcze na spacerze nie byliśmy... A las mam za oknem jeszcze do niego chodze... chyba ze wzgledu na spacery z psami!
Lenna dzieki za info o szczepionkach, domyslam sie ze to tak działa, niestety to tylko biznes! to polecasz ta tańszą na pneumo?
Dziewczyny nie wiem jak sie przyzwyczaje do płaczu w stereo... moi nie lubia bujania... albo nie wiedza ze lubia...haha
widzisz Yenefer co pediatra to opinia... my becikowe to wydamy ze 3 razy...haha... na krew pepowinowa, na szczepionki... i na cos tam jeszcze
Anulka utwierdzasz mnie w mojej decyzji, zeby jednak na rota nie szczepić... Jola Ty tez skoro u Was sie nie szczepi

Lucka jak to miałas 2 rece wolne podczas karmienia?

Monia wiem ze z butelkami łatwiej, bo w nocy karmie odciagnietym... po prostu 2 butle do pyszczka 15 min i po sprawie... ostatnio duzo jedza...czesciej sie dopominaja!

Rainmanka, no własnie zeby dziecko nie cierpiało to trzeba płacić...u nas krew dziecku pobieraja tylko z zyly, jak chcesz za palca to płać...
A szescioraczki cudowne... zdjecie the best!!

Iws super pomysł... uwielbiam dekorowanie wnetrz! Bede sie udzialac...

Naprawde czujecie sie tak bardzo ignorowane? Wydawało mi sie ze tu wszystkie jestescie wychwalane, ze zdjecia super, ze kupka na nocnik, ze pierwsze kroki, ze pierwsze jabłuszko, ze piekne torty... ale moze faktycznie cos jest nie tak... tylko ja tego nie widze :(
Mi to forum bardzo sie podoba, bo po pierwsze "skarbnica wiedzy" a po drugie mozna z kims pogadac, przeciez wiekszosc z nas siedzi w domu tylko z dziecmi :)
 
Ostatnia edycja:
Yenefer, iws super pomysl z tym rozdzieleniem watkow. Od dawna o tym myslalam! Dobrze ze ktos sie za to wzial:) Wlasnie o to chodzi ze my te ulewania, nie spanie w nocy mamy za soba i pewnie wiekszosc z nas chce o tym zapomniec i kiedy nasze dzieci stawiaja pierwsze kroki, mowia pierwsze slowka to malo nas obchodzi..ale z drugiej strony to jestesmy wsparciem dla swiezych mam bo zawsze mozemy im cos doradzic, jako doswiadczone mamuski roczniakow i pocieszyc.. tyle ze zawsze jak ktoras z mam bedzie szukala porady moze do nas zajrzec! Bo troche jestesmy podzielone przez to.

Jola super ze Wasz pokoik nabiera barw:)moze bedzie nowy watek z pokoikami to sie pochwalisz? my z urzadzaniem czekamy..poki male nie przestana sie w nocy budzic beda w sypialni z nami, zebym miala je pod reka:)
 
Ostatnia edycja:
Nie byłam pomysłodawczynią, widocznie myślałam a zapomniałam napisać, ale zawsze myslałam że kiedys wątek trzeba będzie podzielic wiekowo.
 
alex dzięki za namiar tylko obawiam się, że to forum wymarło, bo ostatni post został napisany rok temu...Szkoda..
A co do pokoików to dobry pomysł.
 
reklama
Luckaaa nie ważne kto, dobrze że założyłaś...ale tak pomyslałam że może zmienić tytuł, bo mamy dzieci urodzonych w 2010r to w dalszym roku mamy niemowląt.
No bo jak któraś z nas urodziła w grudniu to będzie miała zupełnie inne problemy niż mama z bliźniakami ze stycznia :)))
Może podzielić to jakoś na działy: niemowlaki, małe dzieci, potem - przedszkolaki???

Kurcze, powiem Wam coś, po tych"aferach" boję się cokolwiek powiedzieć żeby nie zostać posądzonym o krytykę.:-(
 
Do góry