reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Pikka - no widzisz, tylk że moi juz ponad 2 latka mają i nie zanosi sie na pozbycie pieluch. Właśnie mi jeden dzieć zrobił siku na łózko, a drugi dostaje histerii jak tylko ściągam mu pieluchę i kaze sobie załozyć. Przedwczoraj zdjęłam na 2h to cały czas wstrzymywał i marudził strasznie, myślałam, ze wstał lewą noga a chodziło o to, ze chcialo mu sie siusiu a nie chciał zrobic i nie wytrzymał popuścił na łóżko i tak się rozbeczal, że 10 min uspokajania było, a zaraz jak załozyłam pieluche to dopiero nalał prawie całą:baffled:. Myslałam, że uda się w te letnie miesiące odpieluchowac ale chyba nie da rady. Najgorsze, że jak pójda od wrzesnia do żłobka to bedzie trudniej bo panie pewno pieluche załoza i z głowy, w końcu to moje pieluchy, a sadzać będa tylko te dzieci juz odpieluchowane.
 
reklama
U nas obecnie Ami kabluje na KAcpra jak ten siusia w majtach ;-) które zawsze mu na dwór założę. Ale na serio to każde dziecko musi do tego dorosnąć i głowa z tyłkiem musi się zgrać w tedy samo pójdzie. Przedwczoraj byłam u kuzynki męża, ma 3 dzieci, jeden jest 2 miesiące młodszy od moich ma 19 miesięcy i ona usilnie chciała udowodnić,że mały też już potrafi biegać bez pampersa, finałem były 2 kupy i siku w ciągu bo ja wiem pół godziny?!I na nic się zdały moje tłumaczenia,że jeżeli nie kuma to bezsensu, no, ale taki typ ludzi
 
jjk ja mam taki kojec tyle tylko ze z podloga chlopaki byli w nim z 10 razy I raz spali teraz sluzy jako pojemnik na zabawki w drzwiach mam baramki I tak ich zatrzymuje w miejscu taki kojec moim zdaniem to strata kasy tylko tak z mojego dosw
 
Czesc kochane:)Wpadam na chwilke,zeby dwulatkom zlozyc zyczonka przecudnego i zdrowego dziecinstwa:) wczoraj juz tu zajrzalam,pozwolilam sobie obejrzec zdjecia smykow-porosly dzieciaszki:)
U nas jakos leci,mala dokazuje.Dzisiaj miala mega zalegle szczepienie 5w1,do tego ta pogoda i zeby hurtem ruszyly.Chcialam znowu odwolac wizyte,ale lekarz mnie przekonal,ze nic jej nie bedzie-oby mial racje bo dupe mu skopie!
Niuleczko,Mati,Lily,Anusko i cala reszto przekochanych mam-do dzisiaj jestem Wam wdzieczna za to jak mnie wtedy wspieralyscie! Mam duzy sentyment do Was,mimo,ze zagladanie tutaj zawsze kosztuje mnie pare lez. buziaki
 
Pani Madzix szanowna....:-) może się pani pochwalić zdjęciami Ninki nam cooo? i napisze coświęcej. Jak mala sobie radzi? chodzi już? Wróciłas do pracy?
Pamiętam te szczepienia i nasze obawy, jeszcze trochę i zapomnicie, oby poszły gładko.
Jak widzisz u nas na tapecie temat pieluch i tego gdzie ląduje ich zawartość:-D.


Musze pochwalić Olka, od kilku dni chodzi bez pieluchy, na razie po domu, na dwór jeszcze sie boje jakoś:tak:, ładnie woła i praktycznie jest zero wpadek. Ma tablicę i naklejamy naklejki za siku i koopę i mycie zębów i to nawet motywuje choc bardziej lubi wylewać do kibelka i spuszczać wodę. Kuba za to chętnie chodzi bez pieluchy ale sika nadal gdzie popadnie, na dodatek niestety xle znosi sukcesy Olka i to, że go chwalimy, że ma tyle naklejek, a on nie i nie dość, że jest obojętny na to to jeszcze zazdrosny, marudny, złosliwy jakis:confused:

Mam problem z Kubą, od 6 dni ma biegunke, początkowo z gorączką przez 2 dni, potem spadła i od wczoraj dzieciak ma po 40 stopni, po nurofenie spada, a po 5h znów jest wysoka. Dzis juz tylko jedna kpa ale brzydka. Daję mu enterol, który zawsze po 2-3 dawkach przynosil duża poprawę, a tu dopiero po kilku dniach mniej kup, za to znów ta gorączka. Jutro ide do lekarza i zachodze w głowę co mu może dolegac i pojęcia nie mam, zero kataru i kaszlu.....w ogóle od jakis 2 miesięcy jest "cięzki" jakis zamknięty w sobie, Olek ma duże postępy w rozwoju, a Kubol wręcz przeciwnie. Ida mu teraz bardzo długo i chyba boleśnie górne trójki i jeszcze od tygodnia jest bez dyda i mam nadzieje, że się to wszystko jakos nałozyło i ze przejdzie bo cięzko mi sie znim zyje, a jemu z nami jak nie wiemy o co mu chodzi. Na wakacjach był swój, pogodny, usmiechnięty, wrócilismy i znów powrót tzn sa momenty, ze jest "fajny" ale taki ogólny jego obraz wyglada jak opisałam.

Jak sobie radzicie w te upały?
Ja wymiękam...

buziaki
 
Dziewczyny, wiem,że któreś z Was leciały do Grecji- niepamiętam kto :p możecie mi polecić hotel???Z dziećmi to wolę czymś sprawdzonym. I powiedzcie mi proszę, bo generalnie pierwszy raz się wybieramy samolotem z dziećmi- co ja mogę im zabrać do samolotu, do jedzienia, do zabawy?Proszę o rady jak przeżyć czas podróży z nimi!!!!Chcemy lecieć tak za miesiąc, jako,że z urlopem lajtowo to szukamy jakiegoś lasta
 
Cześć dziewczęta :-) dawno mnie nie było ale tu jak widzę z wami podobnie ;-)

sylha ja byłam w Grecji w maju na Zakynthos. Hotel mieliśmy fajny ale brakowało mi placu zabaw. Mieszkaliśmy w hotelu Caretta Star. - Hotel Caretta Star - Kalamaki - Zakynthos - Grecja - Grecos - Wielkie greckie wakacje! Kefalonia, Lefkada, Chalkidiki, Kreta, Rodos, Kofru, Kos, Zakynthos Polecam też Caretta Sea view bo jest bliżej morza. Mieszkając w nich można bezpłatnie korzystać z aquaparku który znajduje się w hotelu obok i z całej jego infrastruktury, animacji,posiłków itd. Mieliśmy pokój rodzinny czyli z dwoma sypialniami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj faktycznie cisza
My sporo jeździliśmy w tym sezonie nad morze ,i jakoś brak czasu,teraz biegam po sklepach żeby ubrać siebie i dzieciaki na jesień
Dziewczyny ją kupiłam takie opaski na rączki chodzimy dużo i tym sposobem żegnamy się z wózkiem powolutku bo już mi ciężko,wózek biorę tylko na zakupy
Dziewczyny piszcie co u was!
 
Do góry