reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

reklama
jezeli chodzi o ilosc wydzieliny to ja juz pytalam w zeszlym miesiacu, mnie lekarz powiedzial ze jest wszystko w porzadku i ze czasami moze byc jej nawet bardzo duzo i zeby sie nie przejmowac bo to normalne. byleby nie zmieniala koloru na jakis brunatny czy zielonkawy, a jak jest przezroczysta czy taka mleczna to jest ok.
 
no to ja tak z innej beczki...
troche wstydliwie:-D:-D
jak zrobie siusiu:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to musze jeszcze chwile posiedziec, bo samo jeszcze troche ciurka... denerwujace troche:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a jak kichne:dry::dry::dry: o boshhh
lepiej z podpaska chodzic:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Natalii to niestety tez sprawa całkiem normalna w ciąży.:tak: Macica uciska na pęcherz i dlatego takie przygody....:rofl2: Mnie się tak zdarzyło kilka razy podczas samego kichnięcia! Ale wiem już, że to nic strasznego.:-)

Dosia czyli nie mamy się czym przejmować skoro kolorek mamy odpowiedni.:-)
 
heidi86 mi zawsze mówiono że jak skurcze łapią to trzeba jejść pomidory i koncentrat...

To dlatego, ze pomidory zawieraja duzo potasu. Już 4 średnie pomidory każdego dnia pokrywają połowę dziennego zapotrzebowania na potas.

Potas znajdujący się w pomidorach oraz innych warzywach i produktach żywnościowych takich jak:

  • banany
  • sok pomarańczowy
  • drób
  • mięso
  • ryby
  • jogurty naturalne o niskiej zawartości tłuszczu
  • ziemniaki
  • dynia
  • suszone morele, śliwki
    pełni istotną funkcję w gospodarce wodnej organizmu, utrzymuje prawidłowy rytm serca, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania nerwów i mięśni.
Gotowanie produktów będących źródłem potasu przyczynia się do wypłukiwania tego pierwiastka, wiec lepiej zjeść sałatkę pomidorową niż zupę :tak:
 
A ja z siusianiem mam dokładnie odwrotny problem - idę do łazienki a tam tylko troszeczkę leci mimo że sporo piję:szok: nawet pytałam o to urologa i powiedział mi że dzidzia może naciskać na przewody moczowe i blokować przepływ między nerkami i pęcherzem i że powinnam zrobić USG czy mi się nie robią zastoje... :-( wyniki jak narazie Ok
Na dodatek od wczoraj boli mnie ciągle brzuch tak z jednej strony troche powyżej pachwiny, wydaje mi się że to te wiązadła się rozciągają ale nie zmienia to faktu że mnie to stresuje. Do tego chyba mam jakieś skurcze bo chwilami mam takie uczucie jakby dzidzia nie mieściła się w brzuchu i wtedy chyba troche mi brzusio twardnieje. Na wszelki wypadek wzięłam no-spę...:-( Niestety jutro znowy trzeba iść do pracy :-(
 
reklama
heidi86 - na skurcze to konieczie magnez i potas bierz!!! I zycze duzo dobrego samopoczucia!!! I AK jak mowi Sysia_waw pomidorki, bo tam duzo potasu!!!




dosia24 – jak to jest taka wydzielina mętna o zabarwieniu białym, lub przezroczysta to pewnie upławy. Ja czasem mam tak, ze chlupnie ze mnie. Wtedy biegne rzerazona do lazienki , ze cos ze mnie wypływa. Ale potem uspakajam się , bo to raczej upławy. Nie czytaj za duzo, bo szkoda Twoich i dzidzi nerwów !!! JJ

e_mama – nie martw się , na pewno wszystko jest w porządku . Jak ozysko jest a przedniej scianie to ponoc ruchy dobrze zaczyna się czuc dopiero po 22tyg. Ja mam na przedniej czuje ruchy, czasem mocno, ale tez sa nieregularne i dwa, max. 3 razy na dobe w porach nocnych (takie fazy ma). Może kopie Cie jak spisz i dlatego nie czujesz ??? Powodzenia u stomatologa!! Choc obawiam się, ze mogą Ci zabka nie wyrwac. Ja Am ósemkę do wyrwania i tydzien temu byłam u swojej stomatolog. Zaprosila na wyrwanie dopiero po ciąży!! Leczyc w ciazy żeby można, ale ie wyrywac. Nie wie czemu ???

Antkowa – hehe ja tez mam tak, ze dużo pije, a siusiu skąpe hehe ale za to często biegam do wc i to mnie już drazni!!!
 
Do góry