reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

brzuchol.pngto zobaczcie sobie jak ja wyglądam, troche jestem dziwnie pochylona na tym zdjęciu ale brzuch mam ogromny :szok:
 
reklama
Powoli i mój brzuchol rośnie... Nie wiem tylko, czy to macica, czy może jednak wzdęcia, bo zaczynają mi się pojawiać kłopoty z trawieniem. A brzuszek wygląda jakby...trochę "spuchł"..:-D
 
Mój brzuszek jest cały czas taki "wzdęty". Płaskiego nigdy nie miałam a taki jak teraz to może po świętach Bożego Narodzenia :-)
No i cały czas mam wrażenie , że rośnie.
Podobno kobiety, które mają wąskie biodra (ja takie mam) to w pierwszych miesiącach dostają brzuszek bardzo szybko ponieważ powiększająca sie macica nie ma miejsca.
 
Ostatnia edycja:
Nomi - u mnie rano tak samo;) wieczorem to szkoda mówić.....Przyjechała rodzina, która nie wiedziała do tej pory o mojej ciąży i jak mnie zobaczyli to stwierdzili, że pewnie z dzidziusiem przywitamy się jeszcze w tym roku;)
 
NomiMalone imponujacy brzuszek
Mój wyskakuje dopiero kiedy cos zjem. wiec nie wiem czy ma to cokolwiek wspólnego z ciążą ;)
 
reklama
Dzisiaj byłam w pracy dać zwolnienie lekarskie, szefowa jak zobaczyła brzuszek to pogłaskała i poprosiła bym jeszcze raz powiedziała który to tydzień bo chyba za mało usłyszała :-D Ale faktycznie jakis taki pękaty. Następne foto wrzucę za miesiąc dla porównania ;-)
 
Do góry