reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Wiola,brzusio miałaś pokaźny to fakt ale,że ładniutko wyglądałaś to kolejny nie zaprzeczalny fakt!!!
 
Chyba Kociu ,okrąglutko hi hi hi,:-D :-D to wy laski ładnie wyglądałyście a i teraz już z was laseczki się zrobiły,mój to tylko się wami zachwyca jak tylko pozwolę mu oglądać zdjęcia:-) :-)
 
Okrąglutko i owszem ale ślicznie też!I proszę się tu ze mną nie spierać!Widać jacy oboje byliście szczęśliwi!!!

A ja dostałam wczoraj maski do włosów i oczywiście od razu poleciałam na głowę nakładać(Wioluś,Ty myjesz najpierw włosy jak tam jest napisane?)bo myślałam ,że Niunia jak zwykle ładnie po kąpieli uśnie i...chodziłam z tym na głowi przeszło 3 godziny bo Mała spac ani myślała!!!Dziś zresztą tak samo-obecnie gada do karuzelki...
 
A ja kupilam szampon i odzywke z czarnej rzepy i tabletki z wyciagu ze skrzypu polnego, bo tej maseczki tutaj nie ma, ale jeszcze ampulki jakies fryzjerka mi polecila, jutro kupie, bo za chwile olysieje:-)
 
No wlasnie dziewczyny macie jakies dobre rady na wypadanie wlosow? jak mam myc wlosy to jestem cala chora tak nie lubie:no: bo wszedzie jest ich pelno potem..o czarnej rzepie slyszalam ale te tabletki ze skrzypu na mnie nie dzialaja//Martus daj znac co to za ampulki tez polece i kupie ,mam nadzieje,ze w polsce one beda:-)
 
Super podobno są ampułki Vichy z aminexilem czy jakoś tak,jeszcze preparat Inneov z apteki,ja z braku kasy narazie stosuję maseczke z oleju rycynowego,żółtka,cytryny i ampułki Biostyminy z apteki,już 2 razy stosowałam i jest lepiej,polecam 2,3 razy w miesiącu! Nakłada się na umyte włosy w ciągu dnia na ok 3 godzinki i chodzi z folią na głowie i ręcznikiem a le potem włosy są miękkie i cebulki odżywają!
 
reklama
OLEŃKO ta maseczka tak samo działa :-) :-) ,też trzymasz przez 30 minut na głowie pod przykryciem ale tak jak mówisz też super ,stosowałam ale nie chce mi się już bawić z tym i poszłam na łatwiznę ale jestem strasznie zadowolona z tej maseczki bo inaczej to bym pewnie wyłysiała:-D :-D :-D
 
Do góry