reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

reklama
Witam forumeczki.

Dawno mnie u Was nie było, ale to tylko dlatego ,że nie miałam dostępu do netu ale od dziś znowu mam i postaram nadrobic się wszystkie zaległości..no to zacznę od brzuszka.

Zdjęcia z 17 tygodnia

brzuszek2_108.jpg


z_obr_czk__602.jpg


o_poranku_2_680.jpg
 
Kaśka74 pisze:
Witaj! Ale masz śliczny brzuszek, taki widoczny, już wszyscy widzą, że jesteś mamą :). Pozdrawiam

To prawda...brzuszek już jest bardzo widoczny ale ja jestem bardzo szczęśliwa, że juz go widać i niech tak sobie spokojnie rosnie
 
reklama
ja już się nie mogę doczekać aż będzie taki bardzo widoczny i zaczne częściej i wyraźniej czuć ruchy mojej dzidziuni. brzuszek mi widać ale jest jeszcze niewielki... tak mi się wydaje że ostatnio coś stanął i już taj nie rośnie jak na początku.
dołącze później zdjęcia... jak mi się uda... ::)
 
Do góry