reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

ja przed ciążą miałm 55 kg przy 164 wzrostu teraz już mam 56,7 ale się cieszę, majgorsze jest to że byłam bardzo aktywna a teraz lekarz kazał uważać, konie rower poszły w odstawke, siłka odpada, więc spacery i joga dla kobiet w ciąży ale ta joga mnie mudz i jak uda mi sie raz w tygodniu poćwiczyc z CD to i tak to jest sukces.
 
reklama
W końcu i ja mogę się pochwalić swoim brzusiem, mężuś się zlitował i pstryknął fotkę.

9b8dcdb3ee47813cmed.jpg
 
Mało co widać mówisz...tylko czmu matula mi kliny w spodnie powszywała hihi. Poporszę M żeby mi pstryknął fotę cąłej sylwetki i wtedy będzie zonk hihihi
Wczoraj mówił, że mi sie bużka zaokrągliła...
A tak wogóle to mi sie rozstęp zrobił na piersi :szok: Widać musze sie czymś zacząć smarować.
 
reklama
guska35 Kaka82ladne brzusia, a ja już zaczynałam się bać że ja mam jak na początek wielki brzuch, ale widze że jest w normie, bo siostra męża przestał sie dopinac w spodnie w 5 miesiącu, a ja już teraz mam z tym kłopot
 
Do góry