reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Magdziunia śliczny brzusio:) Ja około 20 tygodnia raczej byłam okrąglutka.... Dopiero tak koło 22 tygodnia brzusio mi wystrzelił do przodu...
 
PS. Dziewczyny, w nast. tyg. wklejamy masowo brzuszki, co Wy na to???:tak:
ja odrazu mówie ze wkleje jak wskocze w 6 m:))))
Magdziunia piekny brzusio i ładnie juz widać.
A ja miałam spokój z mleczkiem w czasie figlowania bo staralismy sie to robic krótko po karmieniu:-p i zawsze miałam staniczek z wkładkami:rofl2: Wiem że mało sexowne ale wolelismy to niz tryskajace mleczko:laugh2:
 
MADZIU sliczny brzusio i ja tez u siebie mam wrazenie ze stoi od jakiegos czasu i nie rosnie ale sie myle bo ostatnio w spodniach po domu zapinalam sie na 2 guzik a dzis juz dalej bo na 3 hehehe :-).
Moja mama wychodzila za mojego ojca w 7 miesiacu ciazy ze mna i nie miala nawet takiego brzucha jak ja a po 7 miesiacu ja strasznie wywalilo i byla gruba jak slon moja mama przytyla ze mna prawie 30 kg szok :-)Moze i mnie brzuch wywali calkowicie pozniej heheheh
 
czesc dziewczyny !!!! Faktycznie jest zdjecie !!!! namieszałam, napróbowałam się, myśląc, że bezskutecznie, a jednak udało się !! komputer mi coś szwankuje.... No brzusio nie jest za duży :-( ale mam wrazenie ze z dnia na dzien sie powieksza i naprawde rosnie !!:-):-):-) zrobie jeszcze jedno zdjecie bez bluzki to bedzie wiecej widac :-)
 
Madziu - super brzuszek !! Bardzo ładny !!

Mi też piersi mało rosną coś, ale liczę, że razem z brzusiem ruszą szybko do przodu :-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za miłę słowa.

Ja Gosiu przystaję do Twojej propozycji wklejania masowo brzuszków.

A mierzycie się w obwodzie - ja tak i wiem, że brzunio rośnie.
To mnie pociesza ... piersiki też z czego zadowolony jest mówj mąż :-D
 
Do góry