reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
mooozna miod. przewertowalam wlasnie google i nie znalazlam nic niepokojacego. nawet jest zalecany jako naturalny srodek na przeziebienia.
Niewskazany tylko dla niemowląt (możliwość zatrucia botulina) No ale kto by niemowlakowi miód pakował;-)
Aczkolwiek są głosy, że uczula. Chyba na wyczucie własne trzeba aplikować. Ja jem łychę dziennie
 
ja się się cieszę, bo od dwóch tygodni nie przytyłam, czyli nadal jestem 15 na plusie. Jeśli chodzi rozmiar biustonosza, to wczoraj wybrałam się na zakupki no i szoook- 95 E:szok:, aprzed ciążą były 75 C.
 
reklama
a mi zaczyna sadło isć, widzę już biceps jakiś wielki dupa rosnie i kolejne kg, az już się boje ważyc :szok:
Uuuuuu bejbe cóż za seksi laska się z ciebie robi ;-);-);-)
Trochę miłości dla siebie :-) Robię się bardzo kobieca, mam pięknie wyrzeźbione ramiona i piękna latynoską pupkę ;-);-);-)
Lepiej brzmi nie?
 
Do góry