reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Najlepsze produkty dla bliźniaków/dzieciaczków, co polecacie?

reklama
My mamy coneco zenith. Rozkłada się tak samo jak większość fotelików innych firm jakie obejrzelismy w sklepie. Montuje się łatwo,rozkłada doslownie jedną ręką nawet przez kierowcę,dzieciom wygodnie - śpią w nim bez problemu. ja nie mam zastrzezen a opinie o nim dobre bo się troche naczytalismy szukajac fotelika,takze osobiscie zdecydowanie polecam!
malygosiak, ja mam jeszcze prosbe. widzialas na zywo te foteliki w roznych kolorach? zastanawiam sie nad kolorem czerwonym ale na zdjeciach jest taki mocno makowy, a ja bym wolala bardziej stonowany odcien. drugi wybor to zielony, tylko czy on nie jest tez zywy zielony???
 
onna powiem szczerze,że nie pamiętam konkretnie choć były wszystkie kolory jak kupowaliśmy,ale zastanawialiśmy się między różem a pomarańczem i na te najbardziej zwracałam uwagę,generalnie wszystkie te kolory są jak dla mnie stonowane,nie jakieś wściekłe,my kupiliśmy pomaranczowy i też jest taki "spokojny".
a sam fotelik naprawdę fajny!!
 
Witajcie mamuśki!
mam pytanko co do Oilatum do kąpieli, to ma być płyn czy emulsja do kąpieli? tyle słyszałam o tym produkcie dobrego...może któraś z Was wie który to dokładnie produkt? żeby dodać do kapieli i bobasy wtedy mają nawilżone ciałko, nie trzeba dodatkowo używać jakiś oliwek...;-)
 
Angel Ja bym wolała płyn do kąpieli, dostałam też olejek, dolewam go, ale nie bardzo lubie, bo to działa jak olej, piana znika a mam wrażenie jakbym myła ich w samej wodzie z tłuszczem.
 
Ja mam oilatum soft 500 ml w zestawie z szamponem polecam kupić na allegro wychodzi najtaniej. A sam płyn jest super nie trzeba używać już oliwki, skóra nie schodzi i nie uczula
 
reklama
Do góry