reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadciśnienie w ciąży....

Hej dziewczyny ☺ odssiezam temat☺

Jestem w 29tyg ciazy nadcisnienie mam jeszcze sprzed ciazy jestem caly czas na lekach . Szukam dziewczyn ktore juz rodzily czy rodzilyscie naturalnie czy przez cc . Dziekuje za odpowiedz.

A dziewczyny ktore sa nadal w ciazy jakie leki zazywacie itd Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie. W ciazy skoczylo mi cisnienie. Gdzies w 11 tc zaczelam miec podniesione do 160 /100 lekarka wprowadzila mi depozyt. W pierwszej udanej ciazy cisnienie skoczylo mi w polowie 2 trym, w 37,0 tc zrobili mi cesarke wowczas rowniez bralam dopezyt, mlody urodzil sie zdrowy. .
Przestalam uzywac soli i zaczne pic sok z czarnej pozeczki tylko nie wiem ile go pic?
Po dopezycie cisnienie mi skacze od 105-160. Mam nadzieje ze sie stabilizuje

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. W ciazy skoczylo mi cisnienie. Gdzies w 11 tc zaczelam miec podniesione do 160 /100 lekarka wprowadzila mi depozyt. W pierwszej udanej ciazy cisnienie skoczylo mi w polowie 2 trym, w 37,0 tc zrobili mi cesarke wowczas rowniez bralam dopezyt, mlody urodzil sie zdrowy. .
Przestalam uzywac soli i zaczne pic sok z czarnej pozeczki tylko nie wiem ile go pic?
Po dopezycie cisnienie mi skacze od 105-160. Mam nadzieje ze sie stabilizuje

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

W ktorym jestes teraz tyg? I po ile sztuk bierzesz dopegytow? Dzieki za odp ☺
 
Ja nie biore acardu mam tylko zastrzyki ale dopegytu na poczatku bralam 5 dziennie teraz juz 7 i jeszcze jakies jedne po 2 tabletki dziennie. Do 6 sztuk dopegytu mozna brac a cisnienie tez masz spore wiec powinni Ci zwiekszyc. W ktorym jestes tygodniu? Ja we wtorek 34 zaczynam.
 
Na ciśnienie polecany jest sok z aronii 100% po 30ml 3 razy dziennie. To oczywiście jako dodatkowy domowy sposób :)
 
Tak :) musisz się zorientować w różnych aptekach ceny od 12 do 20 zł w zależności od firmy. A schodzi szybko ale warto go pić :)
 
Asia przepraszam ze tak pozno pisze. Zmieniam lekarza zrobie co mi bedzie kazal. Jestem w 16 tc wiec przede mną jeszcze troche. Byle jak mi wyszlo zagrozenie rzucawka 1:4 z badan prenatalnych. Wiec zrobie co tylko mogę.
Murasaki kupie ten sok z aronii i bede pic. Zrobie co sie da zeby bylo dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

Podobne tematy

Do góry