reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Myślicie że coś z tego wyjdzie ?

reklama
Wynik bety to 24,2. Czytałam że co najmniej 40 powinno być w spodziewanym dniu miesiaczki i troszkę się "zawiodłam" wczoraj powinnam dostać miesiączkę. Nic się nie zapowiada, żebym ją miała... co myślicie o tym? 🫤
 
Wynik bety to 24,2. Czytałam że co najmniej 40 powinno być w spodziewanym dniu miesiaczki i troszkę się "zawiodłam" wczoraj powinnam dostać miesiączkę. Nic się nie zapowiada, żebym ją miała... co myślicie o tym? 🫤
Mogło Ci się przesunąć o dzień czy dwa, także ja bym się tym nie sugerowała. Beta wskazuje na ciążę. Zrób za dwa dni, jak się podwoi to jest super ☺️
 
Mogło Ci się przesunąć o dzień czy dwa, także ja bym się tym nie sugerowała. Beta wskazuje na ciążę. Zrób za dwa dni, jak się podwoi to jest super ☺️
Właśnie się zdziwiłam bo myślałam że w razie ciazy beta wyższa mi wyjdzie I tak się oczytałam że ludzie większe zazwyczaj wyniki mieli w dniu miesiaczki już.. I tak trochę się zmartwiłam, że beta taka niska...
 
Właśnie się zdziwiłam bo myślałam że w razie ciazy beta wyższa mi wyjdzie I tak się oczytałam że ludzie większe zazwyczaj wyniki mieli w dniu miesiaczki już.. I tak trochę się zmartwiłam, że beta taka niska...
Tylko, że każda kobieta ma inną długość fazy lutealnej i inna długość cyklu. W innym dniu zachodzi również do zagnieżdżenia. Ciąża jest powyżej 5, więc w ciąży jesteś a najważniejszy jest przyrost.
 
reklama
Do góry