reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Josia, na Boga, nie kradnij dzieci, jeszcze troszke ;) domyslam sie ze Tobie i Beti sie spieszy , bo ilez mozna.. Ja juz na tym etapie wychodze z sandalow :/

Z kolei ja w niedziele dostalam temperatury 38 stopni (wczesniej bylo 37,7 i wzroslo), zle sie czulam i krecilo mi sie w glowie i zimne dreszcze. Zadne przeziebienie czy grypa, nic. Zadzwonilismy do szpitala i kazali nam przyjechac. Wszystkie wyniki wyszly mi ok, malemu to cale ktg skakalo nawet do 216, wariat.. No i kazali mi zostac na noc bo bali sie infekcji, ktorej nigdzie nie widac, woleli mnie poobserwowac. Dali mi paracetamol i wsadzili do wyra. W nocy mokre, zimne poty i rano juz ok. Wiec mnie puscili do domu. No i po poludniu to samo, tyle ze juz 37,5 i od razu wzielam paracetamol. Taka sama reakcja w nocy i rano ok. Wiecej sie nie powtorzylo. Nie mam pojecia co to bylo, ale wystarchalismy sie nie na zarty. Slyszalyscie kiedys o czyms takim?? :eek:

Jedz do szpitala jesli Ci sie powtorzy taka sytuacja u mnie bylo podobnie nie chce Ci straszyc co przeszlam to moje i nikomu nie zycze

Beti GRATULACJE!!!!!
 
BETI GRATULACJE SERDECZNE! no i czekamy na relacje :-)

Josia, na Boga, nie kradnij dzieci, jeszcze troszke ;)

:-p

no teraz to juz na pewno kolej na mnie :-) tylko, ze naszemu synowi jak na razie chyba dobrze tam gdzie jest. troche sie boje ze zaczne swirowac bo juz staram sie szukac kolejnych objawow - ale tradycyjnie poza bolami podbrzusza i kawaleczkami czopa (chyba) to nic, a nic sie nie dzieje.

Do tego jeszcze pytania znajomych: "Czy juz?".. eh.
 
Ogromne gratulacje dla Beti !
Wreszcie masz to swoje cudenko przy sobie :-)

Aniaa83 dziekuje Ci za odpowiedz. To trwalo w sumie ok 3 dni i juz sie skonczylo. Po prostu nie wiem co to bylo, lekarze twierdzili ze pewnie odwodnienie (chociaz duzo pije). :confused2: Mam nadzieje, ze nie przechodzilas nic gorszego? :no:

Josia to odliczamy godziny do Twojego porodu, bo cos sie nam tu obsuwasz ;)

Dziewczynki, dostalam wlasnie(wreszcie) z powrotem papiery maternity MB10 od pracodawcy i cos mi sie wydaje ze sie pieprzneli. W koncu maternity trwa 26 tygodni a wpisali mi od 05/09/11 do 04/02/12. To mi wychodzi o miesiac za krotko???? Co jest grane?
 
Witam :) Kto tu jeszcze jest nierozpakowany?
Ja mam dzisiaj 38tydz. leciuteńko poszedł brzuszek w dół i to tyle...
Mam dużo upławów ale nie wiem czy to jakiś sygnał, a tak już bym chciała.
Podbrzusze często pobolewa tak jak na miesiączke i czasem czuje takie ukucie jakby ktoś od środka mnie igłą ukuł ale nie mam pojęcia co to...
Pozdrawiam brzuchatki i mamusie z maluszkami :)
 
od 05/09/11 do 04/02/12

hmmm.. chyba rzeczywiscie sie pomylili. moj macierzynski jest od 8/08 do 3/02 wiec u ciebie stosunkow za krotko cos :-) widocznie sie machnal pracodwaca albo HR-y - takze dzwonic i walczyc o swoje :D

Kto tu jeszcze jest nierozpakowany?

ja! caly czas ja! :-p


Mam dużo upławów ale nie wiem czy to jakiś sygnał,

ja tak mam chyba od miesiaca - panty zmieniam non stop.

Podbrzusze często pobolewa tak jak na miesiączke i czasem czuje takie ukucie jakby ktoś od środka mnie igłą ukuł ale nie mam pojęcia co to...

czyli tak jak u mnie ;-) ginekolog powiedziala mi, ze bol spowodowany jest skracajaca sie macica a klocia jej skurczami lub po prostu dzidzia "uderza" w jakies nerwy. dopoki nie ma plamien - wszystko jest w porzadku.

mi chyba wczoraj odszedl kawalek czopa choc nadal nie jestem pewna czy to rzeczywiscie czop czy po prostu uplawy bo to co widze na papierze toaletowym to bardziej wyglada (przepraszam) jak gile. Maly tradycyjnie sie wierci, kreci i rozpycha, podbrzusze boli - i nic poza tym.

pomagam sobie spacerami i wczoraj ciepla kapiela - mimo ze wanny niecierpie to sie poswiecilam ;-)
niech juz wychodzi...
 
No ja cały czas zerkam na papier i jedynie co widze to pełno upławów. Czasem są tam takie kawałki "czegoś" ale nie mam pojęcia co to. Przebarwione to nie jest, wygląda mi to na zwykły upław tak jak mówisz Josia... Jest tego samego koloru wiec chyba nic sie nie rusza. A chciałabym bo za 10 dni moja mama u nas będzie i czeka na wnuka
 
reklama
Ogromne gratulacje dla Beti !
Wreszcie masz to swoje cudenko przy sobie :-)

Aniaa83 dziekuje Ci za odpowiedz. To trwalo w sumie ok 3 dni i juz sie skonczylo. Po prostu nie wiem co to bylo, lekarze twierdzili ze pewnie odwodnienie (chociaz duzo pije). :confused2: Mam nadzieje, ze nie przechodzilas nic gorszego? :no:

Oj przechodzilam i chce jak najszybciej zapomniec...dobrze ze to sie tak skonczylo bo jedna noga bylam na tamtym swiecie...
 
Do góry