reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Lubiczanko kolejna super historia, tu nam sie jakies talenty pisarskie ujawniaja ;)

Sloszyn ja bede rodzic na Holles Street. Chwalisz sobie, czy nie za bardzo? Powiedz cala prawde, sama prawde i tylko prawde :)
 
josia, podobno waterbabies jest ok

a czy po prosru mozna chodzic z maluszkiem na basen samemu?


ktoras wybiera sie na porodowke???????trza ozywic watek:)

ja juz bym mogla (chciala) :-D :-D


lubiczanko, milo sie czyta i to jak! ja jak na razie do wszystkiego z usmiechem, ale watpie, zeby mi bylo tak do smiechu jak przyjedzie moja kolej :-)

a my dzis jestesmy po skanie u dr Antepowicz (kolejny raz musze pochwalic). Szyjka macicy miekka, Maly nisko, mocz w normie (choc troche bialka dalo sie wykryc i mam powiedziec o tym w szpitalu), cisnienie okej (ale mam monitorowac), no i poogladalismy sobie Adaska na usg. Maly jak na razie wazy 2900 z ogonkiem, strasznie ruchliwy i stopke mierzyla ze 2x bo wyszlo jej 8,4cm! Powiedziala, ze maly jest bardziej dlugi niz wielki :D dostalismy filmik z nagrania, czego sie nie spodziewalam no i pare zdjec. ogladalam go juz z 500x i moglabym w nieskonczonosc :-) chyba sie zakochalam :tak:
 
Marakuya-czekamy na Twoją...A może potem zbierzemy wszystkie historyjki do"kupy"i wydamy książkę pt"opowieści z porodówki";)))
Josia-już blizej niż dalej...choć sama doskonale wiem jak straszne są te ostatnie dni:/
Miłej niedzieli Kobietki
 
Mam jeszcze fajny pomysł na ten wątek,ale z tym poczekam do końca roku aż uzbieramy wszystkie dzieciaki 2011 i oczywiście jeśli wszystkie się na to zgodzą:-):-)Tym czasem czekamy na następne dzieciaczki:-)
 
Sloszyn ja bede rodzic na Holles Street. Chwalisz sobie, czy nie za bardzo? Powiedz cala prawde, sama prawde i tylko prawde :)


ja mowie tak, zalezy na kogo trafisz ;) ja wybralalm ten szpital ze wzgledu na dojazd


w zeszlym roku mialam super ekipe, super polozna Niemke i Irlandke, ktora caly czas mnie wspierala i powtarzala "Magdalena,you are doing very well", na koniec przyszla super lekarka do kleszczy, malo naciela, elagancko pozszywala :)


w tym roku trafily mi sie dwie panie z Indii lub tym podobne i czulam sie troche przedmiotowo potraktowana.... a na koniec przyszla Helga ( baba zandarm) irlandzka, rozprula mnie na pol posladka... :( szkoda gadac...


chcialas prawdy to prosze :) powtarzam jeszcze raz, zalezy na kogo trafisz, obojetnie jaki szpital wybierzesz...

za to na oddziale poporodowym bylo super, bardzo mile kobitki, bardzo jestem zadowolona z opieki, czasem z nadgorliwoscia sie mna zajmowaly, cierpliwoe uczyly jak przystawic mala do piersi.

w zeszlym roku to czesc nie byla najlepsza i nie udalo mi sie karmic... :(


trzyma kciuki za Ciebie, zebys trafila na super personel!

w zeszlym roku na brzuch zarzucili mi przescieradlo tak,ze tylko zainteresowane ogladaly co tam sie dzieje, a teraz zero przescieradla i maz musial ogladac mnie "zmasakrowana" :(
 
reklama
ja dzis po wizycie w szpitalu polozniczym i znow dolozyli insuliny z 12 jednostek rano na 16 wieczorna dawka bez zmian 8 jednostek

poza tym malenstwo na dzisiejszym usg ma 3,700 kg
eek.gif


pozdrawiam
 
Do góry