reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Oj i to jaka mania :D Synek Kubuś to niech życie też ma kubusiowe :) Ale ostatnio się zastanawiam czy przypadkiem nie zaszła jakaś pomyłka bo ja czuje że to dziewczynka będzie i moje otoczenie też tak mówi... Ale by były jaja
 
reklama
Agus no raczej nie jaja ;) ;-)

Dzieki dziewczyny za podpowiedz z posciela, rozejrze sie chyba w PL za tym, bo tutaj w sumie jest dosc droga.
 
Dzień dobry:)
Jeśli o kosmetyki chodzi,to ja od pierwszego dziecka uzywałam Bambino-przede wszystkim jest dobre,a ponadto uwielbiam zapach tej oliwki:)))
Pościel mam po Danielku-z Pl oczywiście,bo jak patrzę na tutejsze ceny np 4ro częściowego kompletu,to mnie skręca-50e!!!
 
No pościele są tu bardzo drogie tez chyba w polsce bede szukać moze cos fajnego wypatrze. Jak miałam USG w szpitalu to mi powiedziała że to chłopak. Ale ani mnie na kwaśne nie bierze ani nic tylko bym słodkie jadła, no i nie powiem ale urode to mi troszke zabrało
 
co do kosmetykow bede uzywac Nivea Baby, sama uzywam i jestem zadowolona wiec nie bede kombinowac z niczym nowym. no moze oliwka Johnson&Johnson bo tez jestem zadowolona z niej.
Co do oliwki to ja bym się wstrzymała z decyzją ;-)
Pediatra nam powiedziała że oliwka - paradoksalnie - wysusza skórę :eek: Że lepiej używać emolientów.
I niestety zapas oliwek który miałam zgromadzony musiałam wykorzystać we własnym zakresie.


Dziewczyny, a gdzie lepiej kupic posciel? ostatnio mnie to zastanawia. Sprowadzic z PL czy tu kupic? No i gdzie dokladnie?
Ja miałam z Polski.
A to dlatego że wkurzały mnie tutejsze pościele bez poszewek - czyli jak pościel by się nam zapaskudziła ta cała musiała by iść do prania, a nie uśmiechało mi się kupować kilka kompletów kołderek :sorry:


Jeśli o kosmetyki chodzi,to ja od pierwszego dziecka uzywałam Bambino-przede wszystkim jest dobre,a ponadto uwielbiam zapach tej oliwki:)))
No to co do zapachu Bambino to możemy sobie piąteczki przybić :tak: Najprzyjemniejszy zapach z jakim się spotkałam. Wogóle Bambino w naszej rodzinie jest od pokoleń, i właśnie oliwka kojarzy mi się z takim malusim noworodkiem :tak:
(wyżej napisałam że Marcel niestety miał zakaz na oliwkę - więc sama się nią smarowałam ;-))
 
U nas krem Bambino pielęgnacyjny i ochronny od początku na porządku dziennym, Ani często przesusza się skóra na nóżkach i bez tego ani rusz. Poza tym ręce wszyscy myjemy mydłem Bambino, bo tylko takie toleruje mój M, znaczy jego skóra, bo jest alergikiem
 
Jak miałam USG w szpitalu to mi powiedziała że to chłopak. Ale ani mnie na kwaśne nie bierze ani nic tylko bym słodkie jadła, no i nie powiem ale urode to mi troszke zabrało
hihi byłby numer jakby Cię spotkała taka sama przygoda jak jedną z moim znajomych (rodziła w Coombe). Na scanie wychodziła dziewczynka, wyprawka w różu, sukieneczki, duperelki itp. Podczas porodu położna kładzie dziecko na brzuchu koleżanki a ta w krzyk - a co to tam dynda między nogami????:szok::szok:
Jej mąż po pierwszym szoku, ze łzami w oczach, z bananem na ustach, wyruszył w miasto w poszukiwaniu jakiś niebieskich bodziaków. :-D
Jak koleżanka do mnie zadzwoniła by oznajmić mi nowinę (nie wspomnę że dzwoniła ok 6 rano :rofl2:) to myślałam że sobie jaja robi :-p:-D
 
Agus-ale to raczej przesądy są i zabobony-ja np z Dawidem całą ciążę objadałam się hektolitrami lodów(podczas zakupów mój kupował sobie golonkę i zanim skończył ja wciągałam litrowy pojemnik:)))-i też mi nie chciał wierzyć po usg,że to chłopiec,bo"gdybyś Ty kiełbasa się zajadała a nie słodkościami"...A na allegro znajdziesz naprawdę bajeczne pościele-i w porównaniu z tutejszymi cenami taniocha:)
Barmanko-no to piąteczka...U nas też od pokoleń:)))Z siostrą chodząc do liceum sobie kupowałyśmy-tak nam się zapach podobał:)))
 
reklama
Do góry