reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moze jednak ? Jak to interpretowac ?

Yukira

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Styczeń 2019
Postów
75
Otóż zeszły okres wyglądał tak ze dzień przed zaczelam lekko plamic jasno różowa krwią ( gdzie nigdy nie miałam czegoś takiego ) dzień później krwi było więcej zrobiła się czerwona bez skrzepow 2 dni przerwa i 2 dni lekkiego plamienia . 5 lipca byłam u ginekologa i po wizycie wieczorem zaczelam plamic jasno czerwona krwią trwało to może niecałą godzinke ? (Po wizycie nigdy mi się nie zdarzało . Ginekolog stwierdziła ze mam grube endometrium i wypytywala o okres ile trwał itp. Stwierdziła infekcje i zapisala globulki . Kazała brać dopiero po okresie (jeśli przyjdzie ) tak powiedziała od soboty pobolewa mnie brzuch . Co o tym wszystkim myśleć ? Jest szansa na ciążę?
 
reklama
Skoro okres masz mieć za 10 dni, to nie rozumiem pytania? Był seks, była owulacja, szanse są zawsze.
 
Otóż zeszły okres wyglądał tak ze dzień przed zaczelam lekko plamic jasno różowa krwią ( gdzie nigdy nie miałam czegoś takiego ) dzień później krwi było więcej zrobiła się czerwona bez skrzepow 2 dni przerwa i 2 dni lekkiego plamienia . 5 lipca byłam u ginekologa i po wizycie wieczorem zaczelam plamic jasno czerwona krwią trwało to może niecałą godzinke ? (Po wizycie nigdy mi się nie zdarzało . Ginekolog stwierdziła ze mam grube endometrium i wypytywala o okres ile trwał itp. Stwierdziła infekcje i zapisala globulki . Kazała brać dopiero po okresie (jeśli przyjdzie ) tak powiedziała od soboty pobolewa mnie brzuch . Co o tym wszystkim myśleć ? Jest szansa na ciążę?
Pytasz czy możesz być w ciąży już od poprzedniego cyklu? Jeśli miałaś w tym cyklu monitoring i było USG, to lekarz widziałby pęcherzyk, a może nawet zarodek, bo byłby to już 6 tydzień ciąży albo początek siódmego tygodnia. Także w poprzednim cyklu w ciążę nie zaszlas i miałaś okres, który po prostu wyglądał trochę inaczej niż zwykle, co się zdarza.
Endometrium rzeczywiście grube i może być spowodowane infekcja skoro tak mówi lekarz, ale dziwne, że ginekolog w sumie tak w ciemno dał globulki... Może coś jeszcze widziała podczas badania, co ją utwierdziło w tym, że jest infekcja.
Skoro była owulacja, był seks, to szansa jest. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test, jeśli okres nie przyjdzie. A jeśli przyjdzie, to po nim zastosuj globulki tak, jak kazał lekarz. :)
 
reklama
Trochę się zgubiłam w tym cyklu. Czyli rozumiem, ze X czasu temu była miesiączka. 5 lipca byłaś u ginekologa, a pomiędzy 5 lipca a dniem dzisiejszym miałaś owulacje, w tym czasie uprawiałaś seks. Okres ma być za tydzień z hakiem, wiec owu pewnie miałaś (jeśli było) pod koniec ubiegłego tygodnia. Tak?

Jak masz infekcje to narazie odpuść seks, bo będziesz się w kółko z partnerem zarażać. Czy jest szansa na ciąże? Zawsze jest jak jest owulacja i seks. Jesteś nie tak długo po owu, nic teraz nie będzie świadczyło o ciąży, bo jeszcze jej nie ma, jest za wcześnie. Endo faktycznie duże, napewno było to w okolicy owulacji? Zawsze takie było? W sumie jeśli wcześniejsza miesiączka była skąpa to może takie być [emoji848] skontrolowalabym to po miesiączce.
 
Do góry